Dálkový autobus do Aleşd

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Aleşd

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
V současné době nemáme meziměstské autobusy do az Aleşd. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spoje v okolí Aleşd, jakož i alternativní dopravní prostředky.
 • FlixBus
  2:00
  Oradea - Strada Războieni
  Doba trvání 3h 30m
  5:30
  Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
  od382,42 Kč
 • FlixBus
  23:20
  Budapešť Liszt Ferenc Letiště - T2
  Doba trvání 5h 10m
  4:30
  Oradea - Strada Războieni
  od458,96 Kč
0 Autobus
1 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
382,42 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Aleşd
Rumunsko
10 264
Chcete jet autobusem do Aleşd?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Aleşd a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Aleşd na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Aleşd, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Aleşd.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Aleşd, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Aleşd zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Aleşd.

Všechny autobusové zastávky v Aleşd

Zastávky
Aleşd - Motel Manhattan
DN1 , 415100 Aleşd (Rumunsko)

Najděte města blízko Aleşd a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Aleşd mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Oradea, Debrecín nebo Huedin, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.