calendar
Rozšířené hledání
541 Poskytovatelů – 1 112 842 Spojení

Dálkový autobus z a do Ostrava

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus z a do Ostrava

Dálkové autobusové linky z Ostrava

Jízdní øád informace Ostrava
O odjezdu: 19. února 2017

 Čas odjezduZastávkaAutobus doPoskytovatel 
 
16:49
Ostrava hlavní nádraží
Louny
RegioJet
 
 
Zastávky:
Ostrava → Louny
 
  
 
17:01
Ostrava-Svinov Ústřední nádraží
Jirkov
RegioJet
 
 
Zastávky:
Ostrava → Jirkov
 
  
 
17:05
Ostrava hlavní nádraží
Havířov
RegioJet
 
 
Zastávky:
Ostrava → Havířov
 
  
 
17:28
Ostrava-Svinov Ústřední nádraží
Liptovský Mikuláš
FlixBus
 
 
Zastávky:
Ostrava → Liptovský Mikuláš
 
  
 
17:30
Ostrava, ÚAN
Most
RegioJet
 
 
Zastávky:
Ostrava → Most
 
  
 později 

Dálkové autobusové linky do Ostrava

Jízdní øád informace Ostrava
O pøíjezdu: 19. února 2017

 Čas příjezduZastávkaAutobus zPoskytovatel 
 
17:50
Ostrava-Svinov Ústřední nádraží
Katovice
RegioJet
 
 
Zastávky:
Katovice → Ostrava
 
  
 
18:48
Ostrava hlavní nádraží
Havířov
RegioJet
 
 
Zastávky:
Havířov → Ostrava
 
  
 
22:55
Ostrava-Svinov Ústřední nádraží
Liberec
RegioJet
 
 
Zastávky:
Liberec → Ostrava
 
  
 
23:36
Ostrava hl. n. (LEO)
Vídeň - Letiště
FlixBus
 
 
Zastávky:
Vídeň - Letiště → Ostrava
 
  

Ostrava: Autobusové zastávky a ústøední autobusová nádraží

  • Ostrava hl. n. (LEO)
    Wattova 1046/19, 702 00 Ostrava
  • Ostrava hlavní nádraží
    Nádražní 88/192, 702 00 Ostrava
  • Ostrava nákupní centrum
    Vítkovická 3 Ostrava
  • Ostrava, ÚAN
    Vítkovická 3083/1, 702 00 Ostrava
  • Ostrava-Svinov Ústřední nádraží
    Peterkova 247/18, 721 00 Ostrava