Autobus z Valladolid do Mérida

Autobusy z Valladolid do Mérida: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Valladolid – Mérida? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Valladolid – Mérida. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Valladolid – Mérida

Nejlevnější autobus763,46 Kč
Nejrychlejší autobus5h 40m
Nejstarší autobus12:30
Nejnovější autobus13:35
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost334,2 km
Autobusové společnostiALSA
Hledáte autobus z Valladolid do Mérida?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Valladolid – Mérida. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně ALSA. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Mérida z Valladolid během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Valladolid a Mérida, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Mérida pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Valladolid, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Mérida.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Valladolid do Mérida

Dnes
Zítra
20.10
21.10
22.10
23.10
od 763,46 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • ALSA
  12:30
  Valladolid central bus station
  Doba trvání 7h 10m
  19:40
  Mérida central bus station
  od763,46 Kč
 • ALSA
  13:35
  Valladolid central bus station
  Doba trvání 5h 40m
  19:15
  Mérida central bus station
  od763,46 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Valladolid do Mérida

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

 • BlaBlaCar
  7:00
  Valladolid
  Doba trvání 4h 0m
  11:00
  Mérida
  od431,48 Kč
 • BlaBlaCar
  5:30
  Valladolid
  Doba trvání 4h 0m
  9:30
  Mérida
  od558,38 Kč

Autobus Valladolid – Mérida: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Valladolid a cílem vaší cesty je Mérida. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Valladolid? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Mérida – Valladolid.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Valladolid – Mérida. Poté můžete zvážit několik faktorů. ALSA nabízí nejlevnější jízdenky za 763,46 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 5h 40m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Valladolid a příjezdem do Mérida. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Valladolid do Mérida!

Autobusové zastávky v Valladolid a Mérida

Zastávky
Mérida
Calle Méjico 22, 06800  Mérida  (Španělsko)
Mérida central bus station
Avenida De La Libertad , 06800  Mérida  (Španělsko)

Autobus z Valladolid do Mérida: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Valladolid do Mérida?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 763,46 Kč a doba jízdy činí 7h 10m do stanice Mérida. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Valladolid – Mérida?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 763,46 Kč do 763,46 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Mérida.

Kolik autobusových spojů z Valladolid do Mérida bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Valladolid do Mérida každý den nabízí zhruba 2 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Valladolid – Mérida?

ALSA nabízí nejrychlejší spojení z Valladolid do Mérida, které trvá 5h 40m. Jízdenky na toto spojení stojí 763,46 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Valladolid do Mérida?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Valladolid – Mérida1 přímé autobusové spojení s následujícím dopravcem: ALSA

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Valladolid – Mérida?

První autobus do Mérida odjíždí z Valladolid v 12:30. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Valladolid – Mérida?

Poslední autobus z Valladolid do Mérida odjíždí v 13:35. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Valladolid – Mérida?

Na autobusové trase Valladolid – Mérida mají cestující na výběr různé dopravce, např. ALSA. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Valladolid do Mérida?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Valladolid – Mérida si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Valladolid do Mérida?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Valladolid do Mérida ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Valladolid a Mérida

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.