Autobus z Supetar do Milna

Autobusy z Supetar do Milna: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Supetar – Milna? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Supetar – Milna. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Supetar – Milna

Nejlevnější autobus104,67 Kč
Nejrychlejší autobus0h 30m
Nejstarší autobus12:25
Nejnovější autobus12:25
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost10,8 km
Autobusové společnostiAutotrans, Arriva Croatia
Hledáte autobus z Supetar do Milna?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Supetar – Milna. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně Autotrans nebo Arriva Croatia. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Milna z Supetar během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Supetar a Milna, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Milna pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Supetar, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Milna.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Supetar – Milna byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Supetar – Milna, ale nyní nejezdí.
 • Autotrans
  12:25
  Supetar
  Doba trvání 0h 30m
  12:55
  Milna
  od104,67 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 31.08.2021
 • Arriva Croatia
  12:25
  Supetar
  Doba trvání 0h 30m
  12:55
  Milna
  od106,21 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 15.09.2021

Autobus Supetar – Milna: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Supetar a cílem vaší cesty je Milna. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Supetar? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Milna – Supetar.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Supetar – Milna. Poté můžete zvážit několik faktorů. Autotrans nabízí nejlevnější jízdenky za 104,67 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 0h 30m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Supetar a příjezdem do Milna. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Supetar do Milna!

Autobusové zastávky v Supetar a Milna

Zastávky
Milna
D114 18251 , 21405  Milna  (Chorvatsko)

Autobus z Supetar do Milna: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Supetar do Milna?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 104,67 Kč a doba jízdy činí 0h 30m do stanice Milna. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Supetar – Milna?

Na této trase jezdí 2 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 104,67 Kč do 106,21 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Milna.

Kolik autobusových spojů z Supetar do Milna bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Supetar do Milna každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Supetar – Milna?

Autotrans nabízí nejrychlejší spojení z Supetar do Milna, které trvá 0h 30m. Jízdenky na toto spojení stojí 104,67 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Supetar do Milna?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Supetar – Milna5 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: Autotrans a Arriva Croatia

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Supetar – Milna?

První autobus do Milna odjíždí z Supetar v 12:25. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Supetar – Milna?

Poslední autobus z Supetar do Milna odjíždí v 12:25. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Supetar – Milna?

Na autobusové trase Supetar – Milna mají cestující na výběr různé dopravce, např. Autotrans a Arriva Croatia. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Supetar do Milna?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Supetar – Milna si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Supetar do Milna?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Supetar do Milna ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Supetar a Milna

Supetar
3 031
Milna
1 117
111,42 Kč
111,42 Kč
Supetar
Milna
Jízda taxíkem je ve městě Supetar 0% dražší než ve městě Milna.
37,14 Kč
37,14 Kč
Supetar
Milna
Autobusová jízdenka je ve městě Supetar 0% dražší než ve městě Milna.
59,09 Kč
59,09 Kč
Supetar
Milna
Velké pivo je ve městě Supetar 0% dražší než ve městě Milna.
19,79 Kč
19,79 Kč
Supetar
Milna
Láhev vody je ve městě Supetar 0% dražší než ve městě Milna.
198,37 Kč
198,37 Kč
Supetar
Milna
Hlavní jídlo je ve městě Supetar 0% dražší než ve městě Milna.

Autobusové trasy z Supetar a Milna

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.