Autobus z Southampton do Wolverhampton a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Southampton do Wolverhampton

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Southampton do města Wolverhampton fakta o autobusech

Nejlevnější autobus259,50 Kč
Nejrychlejší autobus6h 25m
Nejstarší autobus5:20
Nejnovější autobus20:30
Denní autobusové spojení8 Ø
Vzdálenost193,1 km
Autobusové společnostiNational Express

Nejlevnìjší autobusové spoje z Southampton do Wolverhampton

Dnes
Zítra
08.08
09.08
10.08
11.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • National Express
    19:00
    Southampton - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 7h 5m
    2:05
    Wolverhampton
    od259,50 Kč
  • National Express
    19:00
    Southampton - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 6h 25m
    1:25
    Wolverhampton
    od288,33 Kč
  • National Express
    19:10
    Southampton
    Doba trvání 6h 55m
    2:05
    Wolverhampton
    od334,16 Kč
  • National Express
    16:20
    Southampton
    Doba trvání 7h 50m
    0:10
    Wolverhampton
    od334,16 Kč
  • National Express
    7:45
    Southampton
    Doba trvání 7h 5m
    14:50
    Wolverhampton
    od355,56 Kč
  • National Express
    11:05
    Southampton - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 8h 25m
    19:30
    Wolverhampton
    od366,18 Kč
  • National Express
    5:20
    Southampton - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 7h 30m
    12:50
    Wolverhampton
    od395,01 Kč
  • National Express
    20:30
    Southampton - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 7h 35m
    4:05
    Wolverhampton
    od495,92 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Southampton do Wolverhampton

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    19:30
    Southampton
    Doba trvání 4h 30m
    0:00
    Wolverhampton
    od663,15 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Wolverhampton do Southampton

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • National Express
    8:05
    Wolverhampton
    Doba trvání 7h 20m
    15:25
    Southampton - Ústřední autobusové nádraží
    od259,50 Kč
  • National Express
    16:20
    Wolverhampton
    Doba trvání 6h 45m
    23:05
    Southampton - Ústřední autobusové nádraží
    od288,33 Kč
  • National Express
    16:05
    Wolverhampton
    Doba trvání 7h 0m
    23:05
    Southampton - Ústřední autobusové nádraží
    od288,33 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Wolverhampton do Southampton

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    17:30
    Wolverhampton
    Doba trvání 3h 50m
    21:20
    Southampton
    od518,99 Kč
Chcete jet autobusem z Southampton do Wolverhampton nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Southampton a Wolverhampton a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Wolverhampton do Southampton na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Southampton a Wolverhampton, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Wolverhampton, alternativní destinace z Southampton, a také nejoblíbenější letištní transfery z Southampton a Wolverhampton.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Southampton a cíl Wolverhampton. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Wolverhampton do Southampton, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Wolverhampton do Southampton.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Southampton – Wolverhampton vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Southampton do Wolverhampton.

Zastávky Autobusem Southampton a Wolverhampton

Zastávky
Pipers Row 36, Wolverhampton (Spojené království)

Southampton a Wolverhampton v porovnání

123,47 Kč
162,03 Kč
Southampton
Wolverhampton
Jízda taxíkem je ve městě Southampton 24% levnější než ve městě Wolverhampton.
72,08 Kč
69,20 Kč
Southampton
Wolverhampton
Autobusová jízdenka je ve městě Southampton 4% dražší než ve městě Wolverhampton.
89,38 Kč
90,39 Kč
Southampton
Wolverhampton
Velké pivo je ve městě Southampton 2% levnější než ve městě Wolverhampton.
35,56 Kč
27,75 Kč
Southampton
Wolverhampton
Láhev vody je ve městě Southampton 22% dražší než ve městě Wolverhampton.
134,55 Kč
149,93 Kč
Southampton
Wolverhampton
Hlavní jídlo je ve městě Southampton 11% levnější než ve městě Wolverhampton.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.