✈ Autobus z Soluň Letiště (SKG) do Ochrid - Srovnání cen

Bus z Soluň Letiště do Ochrid: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Chcete jet autobusem z Soluň Letiště na Ochrid?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Soluň Letiště a Ochrid a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Soluň Letiště do Ochrid na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Soluň Letiště a na Ochrid, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Soluň Letiště i alternativní cílové destinace z Ochrid.

Bus Soluň Letiště - Ochrid: další informace

Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Soluň Letiště a cíl Ochrid. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Ochrid do Soluň Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Soluň Letiště na Ochrid vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Soluň Letiště a Ochrid

Zastávky
7-mi Noemvri , 6000 Ochrid (Makedonie)
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.