Autobusy z Södertälje do Turku a zpět

CheckMyBus nabídne přímo a rychle nejvýhodnějšího autobusového dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
1850 Poskytovatelů – 5 626 257 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Chcete jet autobusem z Södertälje do Turku nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Södertälje a Turku a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Turku do Södertälje na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Södertälje a Turku, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Turku, alternativní destinace z Södertälje, a také nejoblíbenější letištní transfery z Södertälje a Turku.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Södertälje a cíl Turku. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Turku do Södertälje, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Turku do Södertälje.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Södertälje – Turku vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Södertälje do Turku.
137,85 Kč
186,30 Kč
Södertälje
Turku
Jízda taxíkem je ve městě Södertälje 27% levnější než ve městě Turku.
85,56 Kč
75,17 Kč
Södertälje
Turku
Autobusová jízdenka je ve městě Södertälje 13% dražší než ve městě Turku.
142,60 Kč
150,35 Kč
Södertälje
Turku
Velké pivo je ve městě Södertälje 6% levnější než ve městě Turku.
36,74 Kč
29,15 Kč
Södertälje
Turku
Láhev vody je ve městě Södertälje 21% dražší než ve městě Turku.
219,84 Kč
166,18 Kč
Södertälje
Turku
Hlavní jídlo je ve městě Södertälje 25% dražší než ve městě Turku.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!