Autobusy z Rio de Janeiro do Serra Talhada a zpět

CheckMyBus nabídne přímo a rychle nejvýhodnějšího autobusového dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 609 721 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Rio de Janeiro do města Serra Talhada fakta o autobusech

Nejlevnější autobus1 823,74 Kč
Nejrychlejší autobus39h 20m
Nejstarší autobus19:30
Nejnovější autobus19:30
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost1 741,8 km
Autobusové společnostiItapemirim
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Rio de Janeiro do Serra Talhada. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Rio de Janeiro a Serra Talhada, jakož i alternativní způsoby dopravy.
 • 19:30
  10:50
  Rio de Janeiro
  18 čvn +2
  Afogados da Ingazeira
  ItapemirimItapemirim
  od1 823,74 Kč
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Serra Talhada do Rio de Janeiro. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Serra Talhada a Rio de Janeiro, jakož i alternativní způsoby dopravy.
 • 10:40
  23:55
  Afogados da Ingazeira
  18 čvn +1
  Rio de Janeiro
  ItapemirimItapemirim
  od1 593,97 Kč
 • 10:40
  23:55
  Afogados da Ingazeira
  18 čvn +1
  Rio de Janeiro
  ItapemirimItapemirim
  od1 593,97 Kč
 • 10:40
  23:55
  Afogados da Ingazeira
  18 čvn +1
  Rio de Janeiro
  ItapemirimItapemirim
  od1 593,97 Kč
Chcete jet autobusem z Rio de Janeiro do Serra Talhada nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Rio de Janeiro a Serra Talhada a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Serra Talhada do Rio de Janeiro na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Rio de Janeiro a Serra Talhada, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Serra Talhada, alternativní destinace z Rio de Janeiro, a také nejoblíbenější letištní transfery z Rio de Janeiro a Serra Talhada.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Rio de Janeiro a cíl Serra Talhada. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Serra Talhada do Rio de Janeiro, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Serra Talhada do Rio de Janeiro.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Rio de Janeiro – Serra Talhada vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Rio de Janeiro do Serra Talhada.

Zastávky Autobusem Rio de Janeiro a Serra Talhada

Zastávky
R. Monsenhor Pinto Campos 255, 56903-350 Serra Talhada (Brazílie)
56903-970 Serra Talhada (Brazílie)

Rio de Janeiro a Serra Talhada v porovnání

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.