Autobus z Pučišća do Sumartin

Bus z Pučišća do Sumartin: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Pučišća – Sumartin? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Pučišća – Sumartin. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Pučišća do Sumartin

Nejlevnější autobus105,02 Kč
Nejrychlejší autobus0h 40m
Nejstarší autobus13:05
Nejnovější autobus13:05
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost13,2 km
Autobusové společnostiAutotrans
Chcete cestovat autobusem z Pučišća do Sumartin?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Pučišća a jedou do Sumartin, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba Autotrans. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Pučišća – Sumartin pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Pučišća a Sumartin, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Sumartin, alternativní destinace z Pučišća a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Sumartin.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Pučišća – Sumartin byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Pučišća – Sumartin, ale nyní nejezdí.
 • Autotrans
  13:05
  Pučišća
  Doba trvání 0h 40m
  13:45
  Sumartin
  od105,02 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 20.10.2020

Autobus z Pučišća do Sumartin: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Pučišća jako výchozí stanici a Sumartin jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Sumartin do Pučišća.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Pučišća do Sumartin a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí Autotrans za cenu 105,02 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 0h 40m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Pučišća – Sumartin vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Pučišća do Sumartin!

Autobusové zastávky v Pučišća a Sumartin

Zastávky
D113 , 21426 Sumartin (Chorvatsko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Pučišća do Sumartin

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Pučišća – Sumartin?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 105,02 Kč a trvá mu , než dojede do Sumartin. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Pučišća do Sumartin?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce se širokým rozpětím cen jízdenek od 105,02 Kč do 155,32 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Sumartin.

Kolik spojů z Pučišća do Sumartin bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Pučišća – Sumartin každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Pučišća do Sumartin?

Nejrychlejší autobus z Pučišća do Sumartin nabízí dopravce Autotrans, jízda trvá 0h 40m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 105,02 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Pučišća do Sumartin?

První autobus do Sumartin z Pučišća vyjíždí v 13:05. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Pučišća do Sumartin?

Poslední autobusový spoj z Pučišća do Sumartin vyjíždí v 13:05. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Pučišća – Sumartin?

Jízdu autobusem z Pučišća do Sumartin nabízí dopravci Autotrans. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Pučišća do Sumartin?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Pučišća do Sumartin, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 0 přímých autobusových spojení. 

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Pučišća – Sumartin?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Pučišća – Sumartin si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Pučišća – Sumartin?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Pučišća do Sumartin ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Pučišća a Sumartin

Autobusové trasy z Pučišća a Sumartin

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.