✈ Autobus z Praha do Linz Letiště (LNZ) - Srovnání cen

Bus z Praha do Linz Letiště: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Chcete jet autobusem z Praha na Linz Letiště?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Praha a Linz Letiště a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Praha do Linz Letiště na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Praha a na Linz Letiště, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Praha i alternativní cílové destinace z Linz Letiště.

Bus Praha - Linz Letiště: další informace

Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Praha a cíl Linz Letiště. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Linz Letiště do Praha zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Praha na Linz Letiště vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Praha a Linz Letiště

Zastávky
Flughafenstraße 1, 4063 Linz Letiště (Rakousko)

Spojení sběrnice z Praha az Linz Letiště

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.