Autobus z Poznaň do Řešov a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Poznaň do Řešov

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 661 626 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Poznaň do města Řešov fakta o autobusech

Nejlevnější autobus492,86 Kč
Nejrychlejší autobus9h 20m
Nejstarší autobus7:00
Nejnovější autobus23:59
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost440,6 km
Autobusové společnostiFlixBus, Voyager Transport

Nejlevnìjší autobusové spoje z Poznaň do Řešov

Dnes
Zítra
od 546,20 Kč
08.07
09.07
10.07
11.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    7:00
    Poznan - Autobusové nádraží
    Doba trvání 9h 20m
    16:20
    Rešov - Central bus station
    od492,86 Kč
  • Voyager Transport
    21:25
    Poznan - Autobusové nádraží
    Doba trvání 9h 35m
    7:00
    Rešov central station
    od502,11 Kč
  • FlixBus
    23:59
    Poznan - Autobusové nádraží
    Doba trvání 10h 36m
    10:35
    Rešov - Central bus station
    od546,20 Kč
  • FlixBus
    11:45
    Poznan - Autobusové nádraží
    Doba trvání 11h 20m
    23:05
    Rešov - Central bus station
    od559,54 Kč
  • FlixBus
    17:25
    Poznan - Autobusové nádraží
    Doba trvání 12h 35m
    6:00
    Rešov - Central bus station
    od692,89 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Poznaň do Řešov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    16:00
    Poznaň
    Doba trvání 7h 50m
    23:50
    Řešov
    od453,39 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Řešov do Poznaň

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    18:35
    Rešov - Central bus station
    Doba trvání 12h 50m
    7:25
    Poznan - Autobusové nádraží
    od426,19 Kč
  • Voyager Transport
    15:00
    Rešov central station
    Doba trvání 10h 15m
    1:15
    Poznan - Autobusové nádraží
    od502,11 Kč
  • FlixBus
    17:50
    Rešov - Central bus station
    Doba trvání 10h 0m
    3:50
    Poznan - Autobusové nádraží
    od546,20 Kč
  • FlixBus
    7:25
    Rešov - Central bus station
    Doba trvání 11h 25m
    18:50
    Poznan - Autobusové nádraží
    od586,21 Kč
  • FlixBus
    11:30
    Rešov - Central bus station
    Doba trvání 10h 50m
    22:20
    Poznan - Autobusové nádraží
    od586,21 Kč
  • FlixBus
    23:25
    Rešov - Central bus station
    Doba trvání 11h 40m
    11:05
    Poznan - Autobusové nádraží
    od586,21 Kč
  • FlixBus
    7:15
    Rešov - Central bus station
    Doba trvání 10h 35m
    17:50
    Poznan - Autobusové nádraží
    od666,22 Kč
  • Dworzec Online
    1:30
    Řešov
    Doba trvání 9h 35m
    11:05
    Poznan - Autobusové nádraží
    od5 977,51 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Řešov do Poznaň

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Řešov
    Doba trvání 6h 41m
    20:41
    Poznaň
    od1 306,83 Kč
Chcete jet autobusem z Poznaň do Řešov nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Poznaň a Řešov a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Řešov do Poznaň na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Poznaň a Řešov, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Řešov, alternativní destinace z Poznaň, a také nejoblíbenější letištní transfery z Poznaň a Řešov.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Poznaň a cíl Řešov. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Řešov do Poznaň, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Řešov do Poznaň.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Poznaň – Řešov vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Poznaň do Řešov.

Zastávky Autobusem Poznaň a Řešov

Zastávky
ul. Kasprowicza 1, 35-010 Řešov (Polsko)
Generała Jarosława Dąbrowskiego 32, 35-036 Řešov (Polsko)
Warszawska , 35-230 Řešov (Polsko)
Artura Grottgera 10-12, 35-068 Řešov (Polsko)
Řešov (Polsko)

Poznaň a Řešov v porovnání

48,42 Kč
56,19 Kč
Poznaň
Řešov
Jízda taxíkem je ve městě Poznaň 14% levnější než ve městě Řešov.
21,52 Kč
17,93 Kč
Poznaň
Řešov
Autobusová jízdenka je ve městě Poznaň 17% dražší než ve městě Řešov.
41,84 Kč
29,89 Kč
Poznaň
Řešov
Velké pivo je ve městě Poznaň 29% dražší než ve městě Řešov.
12,30 Kč
10,36 Kč
Poznaň
Řešov
Láhev vody je ve městě Poznaň 16% dražší než ve městě Řešov.
139,19 Kč
125,53 Kč
Poznaň
Řešov
Hlavní jídlo je ve městě Poznaň 10% dražší než ve městě Řešov.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.