Autobus z Palenque do Campeche

Autobusy z Palenque do Campeche: Porovnejte všechny dopravce

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Palenque – Campeche? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Palenque – Campeche. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Palenque – Campeche

Nejlevnější autobus 469,97 Kč
Nejrychlejší autobus 5h 55m
Nejstarší autobus 8:30
Nejnovější autobus 20:45
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 299,6 km
Autobusové společnosti ADO, OCC
Hledáte autobus z Palenque do Campeche?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Palenque – Campeche. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně ADO nebo OCC. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Campeche z Palenque během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Palenque a Campeche, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Campeche pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Palenque, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Campeche.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Palenque do Campeche

Dnes
Zítra
od 433,09 Kč
29.01
30.01
31.01
01.02

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • ADO
  8:30
  Palenque, CS - central bus station
  Doba trvání 5h 55m
  14:25
  Campeche, CM - Central bus station
  od 469,97 Kč
 • ADO
  20:45
  Palenque, CS - central bus station
  Doba trvání 5h 55m
  2:40
  Campeche, CM - Central bus station
  od 516,34 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Palenque – Campeche byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Palenque – Campeche, ale nyní nejezdí.
 • OCC
  8:25
  Palenque
  Doba trvání 2h 20m
  10:45
  Campeche
  od 261,33 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 09.05.2021

Autobus Palenque – Campeche: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Palenque a cílem vaší cesty je Campeche. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Palenque? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Campeche – Palenque.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Palenque – Campeche. Poté můžete zvážit několik faktorů. OCC nabízí nejlevnější jízdenky za 261,33 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 5h 55m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Palenque a příjezdem do Campeche. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Palenque do Campeche!

Autobusové zastávky v Palenque a Campeche

Zastávky
Campeche, CM - Central bus station
Patricio Trueba de Regil  237, 24096 Campeche (Mexiko)
Campeche, CM - Playa Bahamita
Campeche (Mexiko)

Autobus z Palenque do Campeche: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Palenque do Campeche?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 469,97 Kč a doba jízdy činí 2h 20m do stanice Campeche. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Palenque – Campeche?

Na této trase jezdí 2 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 261,33 Kč do 606,96 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Campeche.

Kolik autobusových spojů z Palenque do Campeche bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Palenque do Campeche každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Palenque – Campeche?

OCC nabízí nejrychlejší spojení z Palenque do Campeche, které trvá 5h 55m. Jízdenky na toto spojení stojí 261,33 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Palenque do Campeche?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Palenque – Campeche3 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: ADO

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Palenque – Campeche?

První autobus do Campeche odjíždí z Palenque v 8:30. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Palenque – Campeche?

Poslední autobus z Palenque do Campeche odjíždí v 20:45. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Palenque – Campeche?

Na autobusové trase Palenque – Campeche mají cestující na výběr různé dopravce, např. ADO a OCC. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Palenque do Campeche?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Palenque – Campeche si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Palenque do Campeche?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Palenque do Campeche ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Palenque a Campeche

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.