Autobus z Opatija do Cres

Autobusy z Opatija do Cres: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Opatija – Cres? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Opatija – Cres. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Opatija – Cres

Nejlevnější autobus326,69 Kč
Nejrychlejší autobus2h 15m
Nejstarší autobus10:30
Nejnovější autobus10:30
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost41,4 km
Autobusové společnostiAutotrans
Hledáte autobus z Opatija do Cres?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Opatija – Cres. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně Autotrans. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Cres z Opatija během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Opatija a Cres, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Cres pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Opatija, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Cres.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Opatija – Cres byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Opatija – Cres, ale nyní nejezdí.
 • Autotrans
  10:30
  Opatija - Autobusové nádraží
  Doba trvání 2h 15m
  12:45
  Cres - Autobusové nádraží
  od326,69 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 01.09.2020

Autobus Opatija – Cres: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Opatija a cílem vaší cesty je Cres. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Opatija? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Cres – Opatija.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Opatija – Cres. Poté můžete zvážit několik faktorů. Autotrans nabízí nejlevnější jízdenky za 326,69 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 2h 15m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Opatija a příjezdem do Cres. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Opatija do Cres!

Autobusové zastávky v Opatija a Cres

Zastávky
Cres - Autobusové nádraží
Cons 7, 51557  Cres  (Chorvatsko)
Cres - Hotel Kimen
Ul. Mare Svetog Mikule , 51557  Cres  (Chorvatsko)
Cres - Vodice
Cres  (Chorvatsko)

Autobus z Opatija do Cres: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Opatija do Cres?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 326,69 Kč a doba jízdy činí 2h 15m do stanice Cres. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Opatija – Cres?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 326,69 Kč do 326,69 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Cres.

Kolik autobusových spojů z Opatija do Cres bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Opatija do Cres každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Opatija – Cres?

Autotrans nabízí nejrychlejší spojení z Opatija do Cres, které trvá 2h 15m. Jízdenky na toto spojení stojí 326,69 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Opatija do Cres?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Opatija – Cres1 přímé autobusové spojení s následujícím dopravcem: Autotrans

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Opatija – Cres?

První autobus do Cres odjíždí z Opatija v 10:30. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Opatija – Cres?

Poslední autobus z Opatija do Cres odjíždí v 10:30. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Opatija – Cres?

Na autobusové trase Opatija – Cres mají cestující na výběr různé dopravce, např. Autotrans. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Opatija do Cres?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Opatija – Cres si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Opatija do Cres?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Opatija do Cres ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Opatija a Cres

85,08 Kč
85,08 Kč
Opatija
Cres
Jízda taxíkem je ve městě Opatija 0% dražší než ve městě Cres.
34,03 Kč
34,03 Kč
Opatija
Cres
Autobusová jízdenka je ve městě Opatija 0% dražší než ve městě Cres.
51,05 Kč
51,05 Kč
Opatija
Cres
Velké pivo je ve městě Opatija 0% dražší než ve městě Cres.
20,16 Kč
20,16 Kč
Opatija
Cres
Láhev vody je ve městě Opatija 0% dražší než ve městě Cres.
190,00 Kč
190,00 Kč
Opatija
Cres
Hlavní jídlo je ve městě Opatija 0% dražší než ve městě Cres.

Autobusové trasy z Opatija a Cres

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.