✈ Autobus z Ochrid do Soluň Letiště (SKG) - Srovnání cen

Bus z Ochrid do Soluň Letiště: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Chcete jet autobusem z Ochrid na Soluň Letiště?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Ochrid a Soluň Letiště a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Ochrid do Soluň Letiště na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Ochrid a na Soluň Letiště, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Ochrid i alternativní cílové destinace z Soluň Letiště.

Bus Ochrid - Soluň Letiště: další informace

Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Ochrid a cíl Soluň Letiště. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Soluň Letiště do Ochrid zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Ochrid na Soluň Letiště vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Ochrid a Soluň Letiště

Zastávky
Soluň Letiště (Řecko)
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.