Autobus z Nuremberg do Stuttgart Letiště (STR)

Letištní kyvadlový autobus z Nuremberg do Stuttgart Letiště: Porovnejte a ušetřete

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Nuremberg – Stuttgart Letiště? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Nuremberg – Stuttgart Letiště. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Nuremberg do Stuttgart Letiště (STR)

Nejlevnější autobus 381,60 Kč
Nejrychlejší autobus 2h 45m
Nejstarší autobus 14:30
Nejnovější autobus 14:30
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 160,8 km
Autobusové společnosti Roadjet, FlixBus, BlaBlaCar Bus
Chcete cestovat autobusem z Nuremberg do Stuttgart Letiště?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Nuremberg a Stuttgart Letiště, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba Roadjet, FlixBus nebo BlaBlaCar Bus. Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusy z Nuremberg do Stuttgart Letiště, které pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Nuremberg a Stuttgart Letiště, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc zde najdete veškeré možnosti navazující dopravy z Stuttgart Letiště, ale také alternativní cíle dosažitelné z Nuremberg.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Nuremberg do Stuttgart Letiště

Dnes
od 381,60 Kč
Zítra
od 381,60 Kč
08.12
od 381,34 Kč
09.12
10.12
od 381,60 Kč
11.12
od 381,60 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • Roadjet
  14:30
  Norimberk - Ústřední autobusové nádraží
  Doba trvání 2h 45m
  17:15
  Stuttgart Letiště SAB
  od 381,60 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Nuremberg do Stuttgart Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

 • Deutsche Bahn
  5:38
  Nuremberg
  Doba trvání 2h 59m
  8:37
  Stuttgart Letiště
  od 506,59 Kč
 • Deutsche Bahn
  7:41
  Nuremberg
  Doba trvání 2h 56m
  10:37
  Stuttgart Letiště
  od 506,59 Kč
 • Deutsche Bahn
  9:42
  Nuremberg
  Doba trvání 2h 55m
  12:37
  Stuttgart Letiště
  od 506,59 Kč
 • Deutsche Bahn
  11:42
  Nuremberg
  Doba trvání 2h 55m
  14:37
  Stuttgart Letiště
  od 506,59 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Nuremberg – Stuttgart Letiště byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Nuremberg – Stuttgart Letiště, ale nyní nejezdí.
 • FlixBus
  5:10
  Norimberk - Ústřední autobusové nádraží
  Doba trvání 2h 55m
  8:05
  Stuttgart Letiště SAB
  od 177,94 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 24.10.2021
 • BlaBlaCar Bus
  11:25
  Norimberk - Ústřední autobusové nádraží
  Doba trvání 6h 20m
  17:45
  Stuttgart Letiště SAB
  od 254,06 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 30.08.2021

Autobus z Nuremberg do Stuttgart Letiště: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Nuremberg jako výchozí stanici a Stuttgart Letiště jako cíl vaší cesty. Pokud chcete letištní kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Stuttgart Letiště do Nuremberg, klikněte na šipky a zjistěte spoje opačným směrem.
Již jsme nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte tím, že z kalendáře vyberete příslušný den.
Už víte, kdy se budete vracet zpět z Stuttgart Letiště do Nuremberg? Pokud ano, jednoduše zadejte příslušné datum a rovnou si zjistěte možnosti pro zpáteční cestu.
Cestujete společně s někým jiným? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Nuremberg do Stuttgart Letiště a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí FlixBus za cenu 177,94 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 2h 45m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který bude nejlépe vyhovovat vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek či dopravců, abyste měli zaručeno, že nezmeškáte svůj let.
Mimochodem: Pro autobus z Nuremberg do Stuttgart Letiště vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.

Nuremberg a Stuttgart Letiště: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Stuttgart Letiště - Flughafen/Messe
Stuttgart Letiště (Německo)
Stuttgart Letiště SAB
Flughafenstraße 610, 70629 Stuttgart Letiště (Německo)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Nuremberg do Stuttgart Letiště

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Nuremberg – Stuttgart Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 381,60 Kč a trvá mu 3h 10m, než dojede do Stuttgart Letiště. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Nuremberg do Stuttgart Letiště?

Na této trase jezdí 3 autobusových dopravců se širokým rozpětím cen jízdenek od 177,94 Kč do 483,17 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Stuttgart Letiště.

Kolik spojů z Nuremberg do Stuttgart Letiště bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Nuremberg – Stuttgart Letiště každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Nuremberg do Stuttgart Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus z Nuremberg do Stuttgart Letiště nabízí dopravce Roadjet, jízda trvá 2h 45m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 381,60 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z Nuremberg do Stuttgart Letiště?

První autobus do Stuttgart Letiště z Nuremberg vyjíždí v 14:30. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus z Nuremberg do Stuttgart Letiště?

Poslední autobusový spoj z Nuremberg do Stuttgart Letiště vyjíždí v 14:30. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najdete přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Nuremberg – Stuttgart Letiště?

Jízdu kyvadlovým autobusem z Nuremberg do Stuttgart Letiště nabízí dopravci Roadjet, FlixBus a BlaBlaCar Bus. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Nuremberg do Stuttgart Letiště?

Pokud hledáte přímou kyvadlovou linku z Nuremberg do Stuttgart Letiště, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 1 přímé autobusové spojení s následujícím dopravcem: Roadjet

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Nuremberg – Stuttgart Letiště?

Podle toho, s jakým cestujete dopravcem, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Nuremberg – Stuttgart Letiště si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte kyvadlový autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Nuremberg – Stuttgart Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení kyvadlového autobusu z Nuremberg do Stuttgart Letiště ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Nuremberg a z Stuttgart Letiště

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.