Autobus z Mnichov do Wolfsburg a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Mnichov do Wolfsburg

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 681 180 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Mnichov do města Wolfsburg fakta o autobusech

Nejlevnější autobus959,17 Kč
Nejrychlejší autobus12h 57m
Nejstarší autobus6:50
Nejnovější autobus6:50
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost480,1 km
Autobusové společnostiFlixBus

Nejlevnìjší autobusové spoje z Mnichov do Wolfsburg

Dnes
Zítra
16.07
17.07
18.07
19.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    6:50
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 12h 57m
    19:47
    Wolfsburg Autostadt
    od959,17 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Mnichov do Wolfsburg

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    5:15
    Mnichov
    Doba trvání 5h 2m
    10:17
    Wolfsburg
    od1 223,62 Kč
  • Deutsche Bahn
    11:12
    Mnichov
    Doba trvání 6h 41m
    17:53
    Wolfsburg
    od1 383,58 Kč
  • Deutsche Bahn
    7:17
    Mnichov
    Doba trvání 5h 0m
    12:17
    Wolfsburg
    od1 436,89 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Mnichov do Wolfsburg

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    13:00
    Mnichov
    Doba trvání 6h 50m
    19:50
    Wolfsburg
    od906,39 Kč
  • Movacar
    16:00
    Mnichov
    Doba trvání 6h 13m
    22:13
    Wolfsburg
    od1 037,02 Kč
  • Movacar
    11:00
    Mnichov
    Doba trvání 6h 13m
    17:13
    Wolfsburg
    od1 037,02 Kč
  • Movacar
    12:00
    Mnichov
    Doba trvání 6h 13m
    18:13
    Wolfsburg
    od1 037,02 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Wolfsburg do Mnichov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    9:35
    Wolfsburg Autostadt
    Doba trvání 12h 30m
    22:05
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    od985,83 Kč
  • FlixBus
    9:35
    Wolfsburg Autostadt
    Doba trvání 11h 55m
    21:30
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    od985,83 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Wolfsburg do Mnichov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    18:25
    Wolfsburg
    Doba trvání 5h 57m
    0:22
    Mnichov
    od1 330,26 Kč
  • Deutsche Bahn
    17:38
    Wolfsburg
    Doba trvání 5h 0m
    22:38
    Mnichov
    od1 330,26 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Wolfsburg do Mnichov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    17:30
    Wolfsburg
    Doba trvání 6h 10m
    23:40
    Mnichov
    od933,05 Kč
  • Movacar
    15:00
    Wolfsburg
    Doba trvání 6h 13m
    21:13
    Mnichov
    od1 037,02 Kč
  • Movacar
    16:00
    Wolfsburg
    Doba trvání 6h 13m
    22:13
    Mnichov
    od1 037,02 Kč
  • Movacar
    17:00
    Wolfsburg
    Doba trvání 6h 13m
    23:13
    Mnichov
    od1 037,02 Kč
Chcete jet autobusem z Mnichov do Wolfsburg nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Mnichov a Wolfsburg a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Wolfsburg do Mnichov na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Mnichov a Wolfsburg, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Wolfsburg, alternativní destinace z Mnichov, a také nejoblíbenější letištní transfery z Mnichov a Wolfsburg.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Mnichov a cíl Wolfsburg. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Wolfsburg do Mnichov, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Wolfsburg do Mnichov.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Mnichov – Wolfsburg vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Mnichov do Wolfsburg.

Zastávky Autobusem Mnichov a Wolfsburg

Zastávky
L322 , Wolfsburg (Německo)
Willy-Brandt-Platz 1, 38440 Wolfsburg (Německo)

Mnichov a Wolfsburg v porovnání

146,62 Kč
53,32 Kč
Mnichov
Wolfsburg
Jízda taxíkem je ve městě Mnichov 64% dražší než ve městě Wolfsburg.
71,98 Kč
61,31 Kč
Mnichov
Wolfsburg
Autobusová jízdenka je ve městě Mnichov 15% dražší než ve městě Wolfsburg.
95,97 Kč
101,30 Kč
Mnichov
Wolfsburg
Velké pivo je ve městě Mnichov 6% levnější než ve městě Wolfsburg.
17,98 Kč
5,07 Kč
Mnichov
Wolfsburg
Láhev vody je ve městě Mnichov 72% dražší než ve městě Wolfsburg.
243,29 Kč
211,80 Kč
Mnichov
Wolfsburg
Hlavní jídlo je ve městě Mnichov 13% dražší než ve městě Wolfsburg.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.