Autobusy z Leicester do Ormskirk a zpět

CheckMyBus nabídne přímo a rychle nejvýhodnějšího autobusového dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 662 496 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Leicester do města Ormskirk fakta o autobusech

Nejlevnější autobus114,84 Kč
Nejrychlejší autobus2h 5m
Nejstarší autobus11:30
Nejnovější autobus23:50
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost156,0 km
Autobusové společnostiNational Express, megabus, Busbud
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Leicester do Ormskirk. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Leicester a Ormskirk, jakož i alternativní způsoby dopravy.
Dnes
Zítra
10.07
11.07
12.07
13.07
  • National Express
    23:50
    Birmingham - Coach Station
    Doba trvání 2h 10m
    2:00
    Manchester - Coach Station
    od114,84 Kč
  • National Express
    20:30
    Birmingham - Coach Station
    Doba trvání 2h 15m
    22:45
    Manchester - Coach Station
    od114,84 Kč
  • National Express
    17:15
    Birmingham - Coach Station
    Doba trvání 3h 0m
    20:15
    Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
    od150,18 Kč
  • National Express
    21:15
    Birmingham - Coach Station
    Doba trvání 2h 5m
    23:20
    Liverpool - 3315 Islington
    od178,98 Kč
  • National Express
    21:15
    Birmingham - Coach Station
    Doba trvání 2h 20m
    23:35
    Liverpool - 3315 Islington
    od178,98 Kč
  • megabus
    15:55
    Birmingham - New Street
    Doba trvání 3h 0m
    18:55
    Manchester - Shudehill Interchange
    od290,94 Kč
  • Busbud
    11:30
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    Doba trvání 5h 15m
    16:45
    Manchester - Coach Station
    od307,01 Kč
  • Busbud
    13:30
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    Doba trvání 5h 15m
    18:45
    Manchester - Coach Station
    od307,01 Kč
  • BlaBlaCar
    10:00
    Leicester
    Doba trvání -2h -30m
    7:30
    Manchester
    od206,13 Kč
  • BlaBlaCar
    13:10
    Birmingham
    Doba trvání 1h 40m
    14:50
    Manchester
    od206,13 Kč
  • BlaBlaCar
    15:30
    Coventry
    Doba trvání 2h 10m
    17:40
    Manchester
    od235,58 Kč
  • BlaBlaCar
    15:50
    Birmingham
    Doba trvání 2h 30m
    18:20
    Ormskirk
    od265,02 Kč
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Ormskirk do Leicester. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Ormskirk a Leicester, jakož i alternativní způsoby dopravy.
  • National Express
    12:05
    Manchester - Coach Station
    Doba trvání 2h 25m
    14:30
    Birmingham - Coach Station
    od114,84 Kč
  • National Express
    3:45
    Manchester - Coach Station
    Doba trvání 2h 15m
    6:00
    Birmingham - Coach Station
    od114,84 Kč
  • National Express
    0:50
    Manchester - Coach Station
    Doba trvání 2h 10m
    3:00
    Birmingham - Coach Station
    od114,84 Kč
  • National Express
    7:10
    Manchester - Coach Station
    Doba trvání 2h 35m
    9:45
    Birmingham - Great Barr
    od143,77 Kč
  • National Express
    7:25
    Manchester - Coach Station
    Doba trvání 2h 20m
    9:45
    Birmingham - Coach Station
    od176,68 Kč
  • National Express
    6:45
    Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 2h 40m
    9:25
    Birmingham - Coach Station
    od185,52 Kč
  • Rede Expressos
    18:50
    Liverpool - 3315 Islington
    Doba trvání 1h 10m
    20:00
    Birmingham - Coach Station
    od221,39 Kč
  • Rede Expressos
    19:20
    Liverpool - 3315 Islington
    Doba trvání 1h 10m
    20:30
    Birmingham - Coach Station
    od221,39 Kč
  • megabus
    20:10
    Manchester - Shudehill Interchange
    Doba trvání 2h 0m
    22:10
    Birmingham - New Street
    od290,94 Kč
  • ALSA
    13:45
    Manchester - Coach Station
    Doba trvání 4h 5m
    17:50
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    od293,14 Kč
  • ALSA
    15:00
    Manchester - Coach Station
    Doba trvání 4h 20m
    19:20
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    od293,14 Kč
  • BlaBlaCar
    8:00
    Manchester
    Doba trvání 2h 10m
    10:10
    Birmingham
    od235,58 Kč
  • BlaBlaCar
    8:00
    Manchester
    Doba trvání 1h 50m
    9:50
    Birmingham
    od240,06 Kč
  • BlaBlaCar
    13:00
    Manchester
    Doba trvání 2h 50m
    15:50
    Birmingham
    od265,02 Kč
Chcete jet autobusem z Leicester do Ormskirk nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Leicester a Ormskirk a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Ormskirk do Leicester na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Leicester a Ormskirk, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Ormskirk, alternativní destinace z Leicester, a také nejoblíbenější letištní transfery z Leicester a Ormskirk.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Leicester a cíl Ormskirk. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Ormskirk do Leicester, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Ormskirk do Leicester.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Leicester – Ormskirk vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Leicester do Ormskirk.

Zastávky Autobusem Leicester a Ormskirk

Zastávky
Moor St 47, L39 2AW Ormskirk (Spojené království)

Leicester a Ormskirk v porovnání

130,51 Kč
128,51 Kč
Leicester
Ormskirk
Jízda taxíkem je ve městě Leicester 2% dražší než ve městě Ormskirk.
73,62 Kč
64,78 Kč
Leicester
Ormskirk
Autobusová jízdenka je ve městě Leicester 13% dražší než ve městě Ormskirk.
103,06 Kč
85,40 Kč
Leicester
Ormskirk
Velké pivo je ve městě Leicester 18% dražší než ve městě Ormskirk.
41,72 Kč
26,08 Kč
Leicester
Ormskirk
Láhev vody je ve městě Leicester 38% dražší než ve městě Ormskirk.
229,69 Kč
76,07 Kč
Leicester
Ormskirk
Hlavní jídlo je ve městě Leicester 67% dražší než ve městě Ormskirk.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.