Autobusy z Langkawi do Slim River a zpět

CheckMyBus nabídne přímo a rychle nejvýhodnějšího autobusového dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 662 838 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Langkawi do města Slim River fakta o autobusech

Nejlevnější autobus118,22 Kč
Nejrychlejší autobus2h 30m
Nejstarší autobus0:30
Nejnovější autobus22:30
Denní autobusové spojení11 Ø
Vzdálenost340,5 km
Autobusové společnostiPlusliner MY, Transnasional MY, Sri Maju Group, SS International Express, Bookaway
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Langkawi do Slim River. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Langkawi a Slim River, jakož i alternativní způsoby dopravy.
Dnes
Zítra
11.07
12.07
13.07
14.07
  • Plusliner MY
    6:30
    Simpang Empat
    Doba trvání 2h 30m
    9:00
    Kuala Lumpur
    od118,22 Kč
  • Plusliner MY
    4:15
    Simpang Empat
    Doba trvání 2h 30m
    6:45
    Kuala Lumpur
    od118,22 Kč
  • Plusliner MY
    5:00
    Simpang Empat
    Doba trvání 2h 30m
    7:30
    Kuala Lumpur
    od118,22 Kč
  • Transnasional MY
    9:00
    Kuala Perlis
    Doba trvání 3h 45m
    12:45
    Kuala Lumpur
    od187,50 Kč
  • Transnasional MY
    11:30
    Langkawi
    Doba trvání 3h 45m
    15:15
    Kuala Lumpur
    od191,05 Kč
  • Sri Maju Group
    0:30
    Simpang Empat
    Doba trvání 5h 0m
    5:30
    Kuala Lumpur
    od192,46 Kč
  • Sri Maju Group
    0:30
    Simpang Empat
    Doba trvání 5h 25m
    5:55
    Kuala Lumpur
    od218,00 Kč
  • SS International Express
    20:00
    Kuala Perlis
    Doba trvání 6h 25m
    2:25
    Kuala Lumpur
    od329,36 Kč
  • SS International Express
    22:15
    Kuala Perlis
    Doba trvání 6h 25m
    4:40
    Kuala Lumpur
    od329,36 Kč
  • Bookaway
    21:15
    Kuala Perlis
    Doba trvání 7h 10m
    4:25
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    od472,88 Kč
  • Bookaway
    22:30
    Kuala Perlis
    Doba trvání 7h 10m
    5:40
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    od472,88 Kč
  • KTM
    16:34
    Kuala Perlis
    Doba trvání 0h 42m
    17:16
    Teluk Intan
    od115,38 Kč
  • KTM
    16:28
    Kuala Perlis
    Doba trvání 0h 48m
    17:16
    Teluk Intan
    od133,83 Kč
  • KTM
    16:12
    Kuala Perlis
    Doba trvání 1h 4m
    17:16
    Teluk Intan
    od139,74 Kč
  • KTM
    15:55
    Kuala Perlis
    Doba trvání 1h 21m
    17:16
    Teluk Intan
    od164,09 Kč
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Slim River do Langkawi. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Slim River a Langkawi, jakož i alternativní způsoby dopravy.
  • Aerobus Lisbon
    5:00
    Kuala Lumpur
    Doba trvání 1h 15m
    6:15
    Kuala Perlis
    od91,50 Kč
  • Plusliner MY
    9:30
    Kuala Lumpur
    Doba trvání 3h 25m
    12:55
    Simpang Empat
    od114,91 Kč
  • Transnasional MY
    9:45
    Kuala Lumpur
    Doba trvání 2h 30m
    12:15
    Simpang Empat
    od118,22 Kč
  • Sri Maju Group
    9:00
    Kuala Lumpur
    Doba trvání 3h 10m
    12:10
    Simpang Empat
    od160,31 Kč
  • StarMart Express
    9:30
    Kuala Lumpur
    Doba trvání 4h 10m
    13:40
    Simpang Empat
    od173,08 Kč
  • Transnasional MY
    16:30
    Kuala Lumpur
    Doba trvání 3h 45m
    20:15
    Kuala Perlis
    od187,50 Kč
  • Perak Transit
    12:30
    Kuala Lumpur
    Doba trvání 3h 50m
    16:20
    Simpang Empat
    od192,46 Kč
  • CatchThatBus
    20:30
    Kuala Lumpur - Brickfields (CIMB)
    Doba trvání 7h 30m
    4:00
    Kuala Perlis
    od265,51 Kč
  • Cepat Express
    23:30
    Kuala Lumpur - Brickfields (CIMB)
    Doba trvání 7h 30m
    7:00
    Kuala Perlis
    od265,51 Kč
  • CatchThatBus
    23:55
    Kuala Lumpur - Brickfields (CIMB)
    Doba trvání 7h 30m
    7:25
    Kuala Perlis
    od276,57 Kč
  • City Express
    10:30
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Doba trvání 7h 10m
    17:40
    Kuala Perlis
    od378,31 Kč
  • City Express
    12:45
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    Doba trvání 7h 15m
    20:00
    Kuala Perlis
    od378,31 Kč
  • KTM
    22:50
    Kuala Lumpur
    Doba trvání 5h 35m
    4:25
    Langkawi
    od451,60 Kč
Chcete jet autobusem z Langkawi do Slim River nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Langkawi a Slim River a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Slim River do Langkawi na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Langkawi a Slim River, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Slim River, alternativní destinace z Langkawi, a také nejoblíbenější letištní transfery z Langkawi a Slim River.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Langkawi a cíl Slim River. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Slim River do Langkawi, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Slim River do Langkawi.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Langkawi – Slim River vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Langkawi do Slim River.

Zastávky Autobusem Langkawi a Slim River

Zastávky
35800 Slim River (Malajsie)

Langkawi a Slim River v porovnání

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.