Autobus z Kostnice do Krakov a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Kostnice do Krakov

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 662 838 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Kostnice do města Krakov fakta o autobusech

Nejlevnější autobus1 227,88 Kč
Nejrychlejší autobus18h 25m
Nejstarší autobus14:30
Nejnovější autobus22:45
Denní autobusové spojení6 Ø
Vzdálenost830,4 km
Autobusové společnostiFlixBus, Sindbad, Eurolines Germany

Nejlevnìjší autobusové spoje z Kostnice do Krakov

Dnes
Zítra
11.07
12.07
13.07
14.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    22:30
    Constance central station Döbeleplatz
    Doba trvání 21h 45m
    20:15
    Krakov central bus station
    od1 227,88 Kč
  • FlixBus
    22:45
    Constance central station Döbeleplatz
    Doba trvání 21h 30m
    20:15
    Krakov central bus station
    od1 227,88 Kč
  • FlixBus
    15:35
    Constance central station Döbeleplatz
    Doba trvání 18h 40m
    10:15
    Krakov central bus station
    od1 308,00 Kč
  • FlixBus
    15:50
    Constance central station Döbeleplatz
    Doba trvání 18h 25m
    10:15
    Krakov central bus station
    od1 308,00 Kč
  • Sindbad
    14:30
    Kostnice
    Doba trvání 20h 40m
    11:10
    Krakov
    od1 815,92 Kč
  • Eurolines Germany
    14:30
    Constance central station Döbeleplatz
    Doba trvání 20h 40m
    11:10
    Krakov central bus station
    od1 949,44 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Kostnice do Krakov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    20:46
    Kostnice
    Doba trvání 0h 6m
    20:52
    Krakov
    od1 452,73 Kč
  • Deutsche Bahn
    20:53
    Kostnice
    Doba trvání 1h 8m
    22:01
    Krakov
    od2 400,75 Kč
  • Deutsche Bahn
    21:16
    Kostnice
    Doba trvání 0h 45m
    22:01
    Krakov
    od2 400,75 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Kostnice do Krakov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    4:00
    Kostnice
    Doba trvání 11h 50m
    15:50
    Krakov
    od1 335,23 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Krakov do Kostnice

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    19:00
    Krakov central bus station
    Doba trvání 19h 5m
    14:05
    Constance central station Döbeleplatz
    od1 174,47 Kč
  • Sindbad
    16:00
    Krakov
    Doba trvání 20h 15m
    12:15
    Kostnice
    od1 442,05 Kč
  • Eurolines Germany
    16:00
    Krakov central bus station
    Doba trvání 20h 15m
    12:15
    Constance central station Döbeleplatz
    od1 548,87 Kč
  • Sindbad
    16:00
    Krakov
    Doba trvání 19h 45m
    11:45
    Kostnice
    od1 936,09 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Krakov do Kostnice

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    14:07
    Krakov
    Doba trvání 21h 9m
    11:16
    Kostnice
    od3 201,89 Kč
  • Deutsche Bahn
    14:07
    Krakov
    Doba trvání 20h 58m
    11:05
    Kostnice
    od3 201,89 Kč
  • Deutsche Bahn
    6:06
    Krakov
    Doba trvání 17h 25m
    23:31
    Kostnice
    od3 201,89 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Krakov do Kostnice

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    12:00
    Krakov
    Doba trvání 12h 40m
    0:40
    Kostnice
    od1 335,23 Kč
  • BlaBlaCar
    11:20
    Krakov
    Doba trvání 13h 10m
    0:30
    Kostnice
    od1 655,69 Kč
Chcete jet autobusem z Kostnice do Krakov nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Kostnice a Krakov a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Krakov do Kostnice na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Kostnice a Krakov, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Krakov, alternativní destinace z Kostnice, a také nejoblíbenější letištní transfery z Kostnice a Krakov.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Kostnice a cíl Krakov. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Krakov do Kostnice, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Krakov do Kostnice.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Kostnice – Krakov vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Kostnice do Krakov.

Zastávky Autobusem Kostnice a Krakov

Zastávky
Reymonta , 30-059 Krakov (Polsko)
Kościuszkowców , Krakov (Polsko)
Krakov (Polsko)
Wadowicka 1, Krakov (Polsko)
ul. Stanislawa Worcella 12, Krakov (Polsko)
Bosacka 18, Krakov (Polsko)

Kostnice a Krakov v porovnání

246,16 Kč
47,71 Kč
Kostnice
Krakov
Jízda taxíkem je ve městě Kostnice 81% dražší než ve městě Krakov.
75,36 Kč
22,66 Kč
Kostnice
Krakov
Autobusová jízdenka je ve městě Kostnice 70% dražší než ve městě Krakov.
141,25 Kč
41,74 Kč
Kostnice
Krakov
Velké pivo je ve městě Kostnice 71% dražší než ve městě Krakov.
32,03 Kč
11,15 Kč
Kostnice
Krakov
Láhev vody je ve městě Kostnice 66% dražší než ve městě Krakov.
565,17 Kč
128,76 Kč
Kostnice
Krakov
Hlavní jídlo je ve městě Kostnice 78% dražší než ve městě Krakov.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.