Autobus z Koh Kong do Koh Rong

Bus z Koh Kong do Koh Rong: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Koh Kong – Koh Rong? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Koh Kong – Koh Rong. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.
Chcete cestovat autobusem z Koh Kong do Koh Rong?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Koh Kong a jedou do Koh Rong, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba . Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Koh Kong – Koh Rong pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Koh Kong a Koh Rong, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Koh Rong, alternativní destinace z Koh Kong a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Koh Rong.

Autobus z Koh Kong do Koh Rong: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Koh Kong jako výchozí stanici a Koh Rong jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Koh Rong do Koh Kong.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Koh Kong do Koh Rong a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí za cenu a cesta nejrychlejším spojem trvá . Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Koh Kong – Koh Rong vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Koh Kong do Koh Rong!

Autobusové zastávky v Koh Kong a Koh Rong

Zastávky
Koh Rong - Coconut Beach
Coconut Beach , Koh Rong (Kambodža)
Koh Rong - Hill Beach Resort
Koh Rong (Kambodža)
Koh Rong - Long Set Beach
Long Set Beach , Koh Rong (Kambodža)
Koh Rong - Pagoda Beach
Koh Rong (Kambodža)
Koh Rong - Palm Beach
Koh Rong (Kambodža)
Koh Rong - Port
Daem Thkov , Koh Rong (Kambodža)
Koh Rong - Romdoul Beach
Koh Rong (Kambodža)
Koh Rong - Sok San Beach
Sok San Beach , Koh Rong (Kambodža)
Koh Rong - Twin Beach Resort
Koh Rong (Kambodža)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Koh Kong do Koh Rong

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Koh Kong – Koh Rong?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do Koh Rong. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Koh Kong do Koh Rong?

Na této trase jezdí se širokým rozpětím cen jízdenek od  do . Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Koh Rong.

Kolik spojů z Koh Kong do Koh Rong bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Koh Kong – Koh Rong každý den obsluhuje přibližně . Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Koh Kong do Koh Rong?

Nejrychlejší autobus z Koh Kong do Koh Rong nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto autobusové spojení stojí . Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Koh Kong do Koh Rong?

První autobus do Koh Rong z Koh Kong vyjíždí v . Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Koh Kong do Koh Rong?

Poslední autobusový spoj z Koh Kong do Koh Rong vyjíždí v . Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Koh Kong – Koh Rong?

Jízdu autobusem z Koh Kong do Koh Rong nabízí dopravci . Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Koh Kong do Koh Rong?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Koh Kong do Koh Rong, CheckMyBus nyní porovnává možnosti  

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Koh Kong – Koh Rong?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Koh Kong – Koh Rong si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Koh Kong – Koh Rong?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Koh Kong do Koh Rong ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Koh Kong a Koh Rong

Autobusové trasy z Koh Kong a Koh Rong

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.