Autobus z Karlovy Vary do Lipsko

Bus z Karlovy Vary do Lipsko: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Karlovy Vary – Lipsko? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Karlovy Vary – Lipsko. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.
Chcete cestovat autobusem z Karlovy Vary do Lipsko?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Karlovy Vary a jedou do Lipsko, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba . Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Karlovy Vary – Lipsko pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Karlovy Vary a Lipsko, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Lipsko, alternativní destinace z Karlovy Vary a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Lipsko.

Nejlevnìjší vlakové spojení z Karlovy Vary do Lipsko

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    5:12
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 18m
    10:30
    Lipsko
    od506,06 Kč
  • Deutsche Bahn
    11:14
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 16m
    16:30
    Lipsko
    od506,06 Kč
  • Deutsche Bahn
    15:14
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 16m
    20:30
    Lipsko
    od1 141,81 Kč

Autobus z Karlovy Vary do Lipsko: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Karlovy Vary jako výchozí stanici a Lipsko jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Lipsko do Karlovy Vary.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Karlovy Vary do Lipsko a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí za cenu 0,00 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá . Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Karlovy Vary – Lipsko vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Karlovy Vary do Lipsko!

Autobusové zastávky v Karlovy Vary a Lipsko

Zastávky
Lipsko - Allee-Center
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Anger-Crottendorf
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Bayerischer Bahnhof
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Belantis
Zur Weißen Mark 1, 04249  Lipsko  (Německo)
Lipsko - Brüderstrasse
Brüderstrasse , 04103  Lipsko  (Německo)
Lipsko - Central station
Sachsenseite 3, 04103  Lipsko  (Německo)
Lipsko - Connewitz
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Coppiplatz
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Engelsdorf
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Essener Straße
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Gohlis
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Grünauer Allee
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Heiterblick
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Holzhausen
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Karlsruher Straße
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Leutzsch
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Liebertwolkwitz
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Lindenau
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Lützschena
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Markkleeberg
Alte Straße , 04416  Lipsko  (Německo)
Lipsko - MDR
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Miltitz
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Miltitzer Allee
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Mockauer Strasse
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Mölkau
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Nord
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Olbrichtstraße
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Paunsdorf
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Plagwitz
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Pönitz
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Rackwitz
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Rückmarsdorf
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Sellerhausen
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Slevogtstraße
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Stötteritz
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Thekla
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Thomaskirche
Dittrichring 11, 04109  Lipsko  (Německo)
Lipsko - Trade Fair
Merkurpromenade , 04356  Lipsko  (Německo)
Lipsko - Wahren
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Werkstättenstraße
Lipsko  (Německo)
Lipsko - Wilhelm-Leuschner-Platz
Lipsko  (Německo)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Karlovy Vary do Lipsko

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Karlovy Vary – Lipsko?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do Lipsko. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Karlovy Vary do Lipsko?

Na této trase jezdí %BertCompanyCounts% autobusových dopravců se širokým rozpětím cen jízdenek od 0,00 Kč do 0,00 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Lipsko.

Kolik spojů z Karlovy Vary do Lipsko bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Karlovy Vary – Lipsko každý den obsluhuje přibližně 0 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Karlovy Vary do Lipsko?

Nejrychlejší autobus z Karlovy Vary do Lipsko nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 0,00 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Karlovy Vary do Lipsko?

První autobus do Lipsko z Karlovy Vary vyjíždí v . Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Karlovy Vary do Lipsko?

Poslední autobusový spoj z Karlovy Vary do Lipsko vyjíždí v . Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Karlovy Vary – Lipsko?

Jízdu autobusem z Karlovy Vary do Lipsko nabízí dopravci . Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Karlovy Vary do Lipsko?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Karlovy Vary do Lipsko, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 0 přímých autobusových spojení. 

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Karlovy Vary – Lipsko?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Karlovy Vary – Lipsko si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Karlovy Vary – Lipsko?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Karlovy Vary do Lipsko ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Karlovy Vary a Lipsko

65,00 Kč
139,86 Kč
Karlovy Vary
Lipsko
Jízda taxíkem je ve městě Karlovy Vary 54% levnější než ve městě Lipsko.
18,00 Kč
66,12 Kč
Karlovy Vary
Lipsko
Autobusová jízdenka je ve městě Karlovy Vary 73% levnější než ve městě Lipsko.
30,00 Kč
76,29 Kč
Karlovy Vary
Lipsko
Velké pivo je ve městě Karlovy Vary 61% levnější než ve městě Lipsko.
15,00 Kč
6,51 Kč
Karlovy Vary
Lipsko
Láhev vody je ve městě Karlovy Vary 57% dražší než ve městě Lipsko.
169,50 Kč
220,39 Kč
Karlovy Vary
Lipsko
Hlavní jídlo je ve městě Karlovy Vary 24% levnější než ve městě Lipsko.

Autobusové trasy z Karlovy Vary a Lipsko

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.