Autobus z Karlovy Vary do Drážďany

Autobusy z Karlovy Vary do Drážďany: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Karlovy Vary – Drážďany? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Karlovy Vary – Drážďany. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Karlovy Vary – Drážďany

Nejlevnější autobus402,09 Kč
Nejrychlejší autobus5h 25m
Nejstarší autobus11:30
Nejnovější autobus12:00
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost109,6 km
Autobusové společnostiRegioJet, FlixBus
Hledáte autobus z Karlovy Vary do Drážďany?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Karlovy Vary – Drážďany. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně RegioJet nebo FlixBus. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Drážďany z Karlovy Vary během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Karlovy Vary a Drážďany, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Drážďany pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Karlovy Vary, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Drážďany.

Nejlevnìjší vlakové spojení z Karlovy Vary do Drážďany

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    5:12
    Karlovy Vary
    Doba trvání 3h 40m
    8:52
    Drážďany
    od477,95 Kč
  • Deutsche Bahn
    5:12
    Karlovy Vary
    Doba trvání 3h 48m
    9:00
    Drážďany
    od477,95 Kč
  • Deutsche Bahn
    7:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 4h 0m
    11:00
    Drážďany
    od477,95 Kč
  • Deutsche Bahn
    7:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 3h 52m
    10:52
    Drážďany
    od477,95 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Karlovy Vary – Drážďany byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Karlovy Vary – Drážďany, ale nyní nejezdí.
  • RegioJet
    12:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 25m
    17:25
    Dráždany - central station
    od402,09 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 16.09.2021
  • FlixBus
    11:30
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 30m
    17:00
    Dráždany - central station
    od404,11 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 17.10.2020

Autobus Karlovy Vary – Drážďany: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Karlovy Vary a cílem vaší cesty je Drážďany. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Karlovy Vary? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Drážďany – Karlovy Vary.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Karlovy Vary – Drážďany. Poté můžete zvážit několik faktorů. RegioJet nabízí nejlevnější jízdenky za 402,09 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 5h 25m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Karlovy Vary a příjezdem do Drážďany. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Karlovy Vary do Drážďany!

Autobusové zastávky v Karlovy Vary a Drážďany

Zastávky
Drážďany - Altmarkt
Drážďany  (Německo)
Dráždany - central station
Bayrische Str. 14, 01069  Drážďany  (Německo)
Drážďany - Cossebaude
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Cotta
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Dobritz
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Friedrichstadt
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Grenzstraße
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Gret-Palucca-Straße
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Industriegelände
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Kemnitz
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Klotzsche
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Langebrück
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Mitte
Drážďany  (Německo)
Dráždany - Neustadt station
Schlesischer Platz , Drážďany  (Německo)
Drážďany - Niedersedlitz
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Niederwartha
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Pieschen
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Plauen
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Reick
Drážďany  (Německo)
Dráždany - Riegelplatz
Kötzschenbroder Str. , 01139  Drážďany  (Německo)
Drážďany - Stetzsch
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Strehlen
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Trachau
Drážďany  (Německo)
Drážďany - Weixdorf Bad
Drážďany  (Německo)
Dráždany central station int.
Bayrische Str. , Drážďany  (Německo)
Drážďany Ústřední autobusové nádraží
Drážďany  (Německo)

Autobus z Karlovy Vary do Drážďany: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Karlovy Vary do Drážďany?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 402,09 Kč a doba jízdy činí 5h 25m do stanice Drážďany. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Karlovy Vary – Drážďany?

Na této trase jezdí 2 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 402,09 Kč do 439,77 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Drážďany.

Kolik autobusových spojů z Karlovy Vary do Drážďany bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Karlovy Vary do Drážďany každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Karlovy Vary – Drážďany?

FlixBus nabízí nejrychlejší spojení z Karlovy Vary do Drážďany, které trvá 5h 25m. Jízdenky na toto spojení stojí 404,11 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Karlovy Vary do Drážďany?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Karlovy Vary – Drážďany0 přímých autobusových spojení. 

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Karlovy Vary – Drážďany?

První autobus do Drážďany odjíždí z Karlovy Vary v 11:30. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Karlovy Vary – Drážďany?

Poslední autobus z Karlovy Vary do Drážďany odjíždí v 12:00. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Karlovy Vary – Drážďany?

Na autobusové trase Karlovy Vary – Drážďany mají cestující na výběr různé dopravce, např. RegioJet a FlixBus. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Karlovy Vary do Drážďany?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Karlovy Vary – Drážďany si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Karlovy Vary do Drážďany?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Karlovy Vary do Drážďany ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Karlovy Vary a Drážďany

Karlovy Vary
51 807
Drážďany
486 854
65,00 Kč
141,62 Kč
Karlovy Vary
Drážďany
Jízda taxíkem je ve městě Karlovy Vary 55% levnější než ve městě Drážďany.
18,00 Kč
58,16 Kč
Karlovy Vary
Drážďany
Autobusová jízdenka je ve městě Karlovy Vary 70% levnější než ve městě Drážďany.
30,00 Kč
75,87 Kč
Karlovy Vary
Drážďany
Velké pivo je ve městě Karlovy Vary 61% levnější než ve městě Drážďany.
15,00 Kč
5,20 Kč
Karlovy Vary
Drážďany
Láhev vody je ve městě Karlovy Vary 66% dražší než ve městě Drážďany.
169,50 Kč
134,35 Kč
Karlovy Vary
Drážďany
Hlavní jídlo je ve městě Karlovy Vary 21% dražší než ve městě Drážďany.

Autobusové trasy z Karlovy Vary a Drážďany

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.