Autobusy z Jiménez do San Cristóbal de las Casas a zpět

CheckMyBus nabídne přímo a rychle nejvýhodnějšího autobusového dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 644 017 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Chcete jet autobusem z Jiménez do San Cristóbal de las Casas nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Jiménez a San Cristóbal de las Casas a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z San Cristóbal de las Casas do Jiménez na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Jiménez a San Cristóbal de las Casas, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z San Cristóbal de las Casas, alternativní destinace z Jiménez, a také nejoblíbenější letištní transfery z Jiménez a San Cristóbal de las Casas.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Jiménez a cíl San Cristóbal de las Casas. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z San Cristóbal de las Casas do Jiménez, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z San Cristóbal de las Casas do Jiménez.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Jiménez – San Cristóbal de las Casas vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Jiménez do San Cristóbal de las Casas.

Zastávky Autobusem Jiménez a San Cristóbal de las Casas

Zastávky
Av Insurgentes 65, 29250  San Cristóbal de las Casas (Mexiko)

Jiménez a San Cristóbal de las Casas v porovnání

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!