Autobusy z Grenada do Valuengo a zpět

CheckMyBus nabídne přímo a rychle nejvýhodnějšího autobusového dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 661 640 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Grenada do města Valuengo fakta o autobusech

Nejlevnější autobus1 060,13 Kč
Nejrychlejší autobus6h 10m
Nejstarší autobus8:00
Nejnovější autobus20:55
Denní autobusové spojení12 Ø
Vzdálenost301,2 km
Autobusové společnostiEurolines Suisse, FlixBus, ALSA, Nexcon
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Grenada do Valuengo. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Grenada a Valuengo, jakož i alternativní způsoby dopravy.
Dnes
Zítra
08.07
09.07
10.07
11.07
  • Eurolines Suisse
    8:35
    Granada - Autobusové nádraží
    Doba trvání 10h 55m
    19:30
    Mérida central bus station
    od1 060,13 Kč
  • Eurolines Suisse
    15:35
    Granada - Autobusové nádraží
    Doba trvání 7h 5m
    22:40
    Mérida central bus station
    od1 092,94 Kč
  • Eurolines Suisse
    16:30
    Granada - Autobusové nádraží
    Doba trvání 6h 10m
    22:40
    Mérida central bus station
    od1 193,75 Kč
  • FlixBus
    20:55
    Granada - Autobusové nádraží
    Doba trvání 16h 10m
    13:05
    Mérida central bus station
    od1 199,62 Kč
  • ALSA
    16:30
    Granada - Autobusové nádraží
    Doba trvání 6h 10m
    22:40
    Mérida central bus station
    od1 213,22 Kč
  • Eurolines Suisse
    9:30
    Granada - Autobusové nádraží
    Doba trvání 9h 50m
    19:20
    Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
    od1 287,36 Kč
  • Eurolines Suisse
    8:00
    Granada - Autobusové nádraží
    Doba trvání 12h 15m
    20:15
    Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
    od1 287,36 Kč
  • Eurolines Suisse
    8:45
    Granada - Autobusové nádraží
    Doba trvání 11h 30m
    20:15
    Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
    od1 287,36 Kč
  • Eurolines Suisse
    9:30
    Granada - Autobusové nádraží
    Doba trvání 10h 45m
    20:15
    Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
    od1 287,36 Kč
  • Nexcon
    8:45
    Granada - Autobusové nádraží
    Doba trvání 11h 30m
    20:15
    Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
    od1 297,50 Kč
  • Nexcon
    9:30
    Granada - Autobusové nádraží
    Doba trvání 10h 45m
    20:15
    Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
    od1 297,50 Kč
  • Nexcon
    8:00
    Granada - Autobusové nádraží
    Doba trvání 12h 15m
    20:15
    Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
    od1 297,50 Kč
  • BlaBlaCar
    15:30
    Jaén
    Doba trvání 4h 10m
    19:40
    Mérida
    od506,73 Kč
  • BlaBlaCar
    18:30
    Jaén
    Doba trvání 4h 50m
    23:20
    Badajoz
    od532,95 Kč
  • BlaBlaCar
    17:30
    Grenada
    Doba trvání 5h 20m
    22:50
    Badajoz
    od533,40 Kč
  • BlaBlaCar
    17:00
    Grenada
    Doba trvání 4h 50m
    21:50
    Mérida
    od613,41 Kč
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Valuengo do Grenada. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Valuengo a Grenada, jakož i alternativní způsoby dopravy.
  • Eurolines Suisse
    5:20
    Mérida central bus station
    Doba trvání 5h 55m
    11:15
    Granada - Autobusové nádraží
    od1 015,33 Kč
  • ALSA
    5:20
    Mérida central bus station
    Doba trvání 5h 55m
    11:15
    Granada - Autobusové nádraží
    od1 031,86 Kč
  • Eurolines Suisse
    9:40
    Mérida central bus station
    Doba trvání 10h 30m
    20:10
    Granada - Autobusové nádraží
    od1 060,13 Kč
  • Eurolines Suisse
    5:20
    Mérida central bus station
    Doba trvání 7h 25m
    12:45
    Granada - Autobusové nádraží
    od1 092,94 Kč
  • FlixBus
    16:10
    Mérida central bus station
    Doba trvání 16h 45m
    8:55
    Granada - Autobusové nádraží
    od1 146,28 Kč
  • Eurolines Suisse
    9:00
    Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 11h 10m
    20:10
    Granada - Autobusové nádraží
    od1 168,41 Kč
  • Eurolines Suisse
    9:00
    Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 12h 0m
    21:00
    Granada - Autobusové nádraží
    od1 287,36 Kč
  • Eurolines Suisse
    9:00
    Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 11h 15m
    20:15
    Granada - Autobusové nádraží
    od1 287,36 Kč
  • Busbud
    8:45
    Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 12h 45m
    21:30
    Granada - Autobusové nádraží
    od1 321,23 Kč
  • FlixBus
    16:15
    Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 16h 40m
    8:55
    Granada - Autobusové nádraží
    od1 412,98 Kč
  • BlaBlaCar
    8:00
    Mérida
    Doba trvání 4h 20m
    12:20
    Jaén
    od453,39 Kč
  • BlaBlaCar
    14:00
    Badajoz
    Doba trvání 5h 10m
    19:10
    Grenada
    od533,40 Kč
  • BlaBlaCar
    11:00
    Badajoz
    Doba trvání 4h 50m
    15:50
    Jaén
    od560,07 Kč
  • BlaBlaCar
    21:10
    Badajoz
    Doba trvání 5h 40m
    2:50
    Grenada
    od560,07 Kč
Chcete jet autobusem z Grenada do Valuengo nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Grenada a Valuengo a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Valuengo do Grenada na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Grenada a Valuengo, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Valuengo, alternativní destinace z Grenada, a také nejoblíbenější letištní transfery z Grenada a Valuengo.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Grenada a cíl Valuengo. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Valuengo do Grenada, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Valuengo do Grenada.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Grenada – Valuengo vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Grenada do Valuengo.

Zastávky Autobusem Grenada a Valuengo

Zastávky
n-435 , 06389 Valuengo (Španělsko)

Grenada a Valuengo v porovnání

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.