Autobus z Gornji Humac do Sumartin

Bus z Gornji Humac do Sumartin: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Gornji Humac – Sumartin? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Gornji Humac – Sumartin. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Gornji Humac do Sumartin

Nejlevnější autobus84,76 Kč
Nejrychlejší autobus0h 20m
Nejstarší autobus11:35
Nejnovější autobus11:35
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost12,2 km
Autobusové společnostiAutotrans
Chcete cestovat autobusem z Gornji Humac do Sumartin?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Gornji Humac a jedou do Sumartin, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba Autotrans. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Gornji Humac – Sumartin pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Gornji Humac a Sumartin, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Sumartin, alternativní destinace z Gornji Humac a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Sumartin.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Gornji Humac – Sumartin byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Gornji Humac – Sumartin, ale nyní nejezdí.
 • Autotrans
  11:35
  Gornji Humac - Autobusové nádraží
  Doba trvání 0h 20m
  11:55
  Sumartin
  od84,76 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 31.07.2021

Autobus z Gornji Humac do Sumartin: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Gornji Humac jako výchozí stanici a Sumartin jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Sumartin do Gornji Humac.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Gornji Humac do Sumartin a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí Autotrans za cenu 84,76 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 0h 20m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Gornji Humac – Sumartin vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Gornji Humac do Sumartin!

Autobusové zastávky v Gornji Humac a Sumartin

Zastávky
Sumartin
D113 , 21426  Sumartin  (Chorvatsko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Gornji Humac do Sumartin

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Gornji Humac – Sumartin?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 84,76 Kč a trvá mu 0h 20m, než dojede do Sumartin. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Gornji Humac do Sumartin?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce se širokým rozpětím cen jízdenek od 84,76 Kč do 84,76 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Sumartin.

Kolik spojů z Gornji Humac do Sumartin bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Gornji Humac – Sumartin každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Gornji Humac do Sumartin?

Nejrychlejší autobus z Gornji Humac do Sumartin nabízí dopravce Autotrans, jízda trvá 0h 20m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 84,76 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Gornji Humac do Sumartin?

První autobus do Sumartin z Gornji Humac vyjíždí v 11:35. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Gornji Humac do Sumartin?

Poslední autobusový spoj z Gornji Humac do Sumartin vyjíždí v 11:35. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Gornji Humac – Sumartin?

Jízdu autobusem z Gornji Humac do Sumartin nabízí dopravci Autotrans. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Gornji Humac do Sumartin?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Gornji Humac do Sumartin, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 3 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: Autotrans

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Gornji Humac – Sumartin?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Gornji Humac – Sumartin si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Gornji Humac – Sumartin?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Gornji Humac do Sumartin ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Gornji Humac a Sumartin

Autobusové trasy z Gornji Humac a Sumartin

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.