Autobus z Gornji Humac do Bol

Autobusy z Gornji Humac do Bol: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Gornji Humac – Bol? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Gornji Humac – Bol. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Gornji Humac – Bol

Nejlevnější autobus14,12 Kč
Nejrychlejší autobus0h 15m
Nejstarší autobus7:10
Nejnovější autobus13:45
Denní autobusové spojení7 Ø
Vzdálenost6,7 km
Autobusové společnostiArriva, Autotrans, Arriva Croatia
Hledáte autobus z Gornji Humac do Bol?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Gornji Humac – Bol. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně Arriva, Arriva Croatia nebo Autotrans. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Bol z Gornji Humac během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Gornji Humac a Bol, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Bol pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Gornji Humac, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Bol.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Gornji Humac do Bol

Dnes
od 85,08 Kč
Zítra
od 14,16 Kč
25.06
od 85,08 Kč
26.06
od 85,08 Kč
27.06
od 85,08 Kč
28.06
od 85,08 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Arriva
    7:10
    Gornji Humac
    Doba trvání 0h 15m
    7:25
    Bol
    od14,12 Kč
  • Arriva
    9:35
    Gornji Humac
    Doba trvání 0h 15m
    9:50
    Bol
    od14,12 Kč
  • Arriva
    10:44
    Gornji Humac
    Doba trvání 0h 15m
    10:59
    Bol
    od14,12 Kč
  • Arriva
    11:05
    Gornji Humac
    Doba trvání 0h 15m
    11:20
    Bol
    od14,12 Kč
  • Autotrans
    7:20
    Gornji Humac - Autobusové nádraží
    Doba trvání 0h 15m
    7:35
    Bol
    od85,08 Kč
  • Autotrans
    9:35
    Gornji Humac - Autobusové nádraží
    Doba trvání 0h 15m
    9:50
    Bol
    od85,08 Kč
  • Autotrans
    10:44
    Gornji Humac - Autobusové nádraží
    Doba trvání 0h 15m
    10:59
    Bol
    od85,08 Kč
  • Autotrans
    11:05
    Gornji Humac - Autobusové nádraží
    Doba trvání 0h 15m
    11:20
    Bol
    od85,08 Kč
  • Autotrans
    13:45
    Gornji Humac - Autobusové nádraží
    Doba trvání 0h 15m
    14:00
    Bol
    od85,08 Kč
  • Arriva Croatia
    7:20
    Gornji Humac
    Doba trvání 0h 15m
    7:35
    Bol
    od86,74 Kč
  • Arriva Croatia
    9:35
    Gornji Humac
    Doba trvání 0h 15m
    9:50
    Bol
    od86,74 Kč
  • Arriva Croatia
    10:44
    Gornji Humac
    Doba trvání 0h 15m
    10:59
    Bol
    od86,74 Kč
  • Arriva Croatia
    11:05
    Gornji Humac
    Doba trvání 0h 15m
    11:20
    Bol
    od86,74 Kč
  • Arriva Croatia
    13:45
    Gornji Humac
    Doba trvání 0h 15m
    14:00
    Bol
    od86,74 Kč

Autobus Gornji Humac – Bol: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Gornji Humac a cílem vaší cesty je Bol. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Gornji Humac? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Bol – Gornji Humac.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Gornji Humac – Bol. Poté můžete zvážit několik faktorů. Arriva nabízí nejlevnější jízdenky za 14,12 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 0h 15m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Gornji Humac a příjezdem do Bol. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Gornji Humac do Bol!

Autobusové zastávky v Gornji Humac a Bol

Zastávky
Bol
Ulica Vladimira Nazora 5, 21420  Bol  (Chorvatsko)
Bol - Port
Bol  (Chorvatsko)

Autobus z Gornji Humac do Bol: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Gornji Humac do Bol?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 14,12 Kč a doba jízdy činí 0h 15m do stanice Bol. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Gornji Humac – Bol?

Na této trase jezdí 3 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 14,12 Kč do 86,74 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Bol.

Kolik autobusových spojů z Gornji Humac do Bol bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Gornji Humac do Bol každý den nabízí zhruba 7 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Gornji Humac – Bol?

Arriva nabízí nejrychlejší spojení z Gornji Humac do Bol, které trvá 0h 15m. Jízdenky na toto spojení stojí 14,12 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Gornji Humac do Bol?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Gornji Humac – Bol8 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: Arriva, Arriva Croatia a Autotrans

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Gornji Humac – Bol?

První autobus do Bol odjíždí z Gornji Humac v 7:10. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Gornji Humac – Bol?

Poslední autobus z Gornji Humac do Bol odjíždí v 13:45. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Gornji Humac – Bol?

Na autobusové trase Gornji Humac – Bol mají cestující na výběr různé dopravce, např. Arriva, Arriva Croatia a Autotrans. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Gornji Humac do Bol?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Gornji Humac – Bol si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Gornji Humac do Bol?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Gornji Humac do Bol ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Gornji Humac a Bol

112,30 Kč
112,30 Kč
Gornji Humac
Bol
Jízda taxíkem je ve městě Gornji Humac 0% dražší než ve městě Bol.
37,43 Kč
37,43 Kč
Gornji Humac
Bol
Autobusová jízdenka je ve městě Gornji Humac 0% dražší než ve městě Bol.
59,55 Kč
59,55 Kč
Gornji Humac
Bol
Velké pivo je ve městě Gornji Humac 0% dražší než ve městě Bol.
19,94 Kč
19,94 Kč
Gornji Humac
Bol
Láhev vody je ve městě Gornji Humac 0% dražší než ve městě Bol.
199,93 Kč
199,93 Kč
Gornji Humac
Bol
Hlavní jídlo je ve městě Gornji Humac 0% dražší než ve městě Bol.

Autobusové trasy z Gornji Humac a Bol

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.