Autobusy z Drážďany Letiště (DRS) do Plzeň } a zpět

✈ Nejvýhodnější autobusový dopravce na CheckMyBus z do Plzeň Srovnání všech poskytovatelů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 661 640 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Drážďany Letiště do města Plzeň fakta o autobusech

Nejlevnější autobus600,00 Kč
Nejrychlejší autobus4h 30m
Nejstarší autobus9:20
Nejnovější autobus13:20
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost157,5 km
Autobusové společnostiRegioJet

Nejlevnìjší autobusové spoje z Drážďany Letiště do Plzeň

Dnes
Zítra
08.07
09.07
10.07
11.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • RegioJet
    9:20
    Drážďany - Letiště
    Doba trvání 5h 30m
    14:50
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od600,00 Kč
  • RegioJet
    13:20
    Drážďany - Letiště
    Doba trvání 4h 30m
    17:50
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od600,00 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Drážďany Letiště do Plzeň

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    18:02
    Drážďany Letiště
    Doba trvání 5h 55m
    23:57
    Plzeň
    od530,73 Kč
  • Deutsche Bahn
    18:40
    Drážďany Letiště
    Doba trvání 5h 17m
    23:57
    Plzeň
    od530,73 Kč
  • Deutsche Bahn
    18:18
    Drážďany Letiště
    Doba trvání 5h 39m
    23:57
    Plzeň
    od530,73 Kč
  • Deutsche Bahn
    18:37
    Drážďany Letiště
    Doba trvání 5h 20m
    23:57
    Plzeň
    od530,73 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Drážďany Letiště do Plzeň

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    14:10
    Drážďany Letiště
    Doba trvání 3h 50m
    18:00
    Plzeň
    od186,69 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Plzeň do Drážďany Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • RegioJet
    5:35
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 5h 15m
    10:50
    Drážďany - Letiště
    od749,00 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Plzeň do Drážďany Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    4:22
    Plzeň
    Doba trvání 5h 26m
    9:48
    Drážďany Letiště
    od930,78 Kč
  • Deutsche Bahn
    15:00
    Plzeň
    Doba trvání 4h 9m
    19:09
    Drážďany Letiště
    od930,78 Kč
  • Deutsche Bahn
    7:00
    Plzeň
    Doba trvání 4h 9m
    11:09
    Drážďany Letiště
    od930,78 Kč
  • Deutsche Bahn
    4:22
    Plzeň
    Doba trvání 4h 47m
    9:09
    Drážďany Letiště
    od930,78 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Plzeň do Drážďany Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Plzeň
    Doba trvání 2h 50m
    16:50
    Drážďany Letiště
    od186,69 Kč
Chcete jet autobusem z Drážďany Letiště na Plzeň nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Drážďany Letiště a Plzeň a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Plzeň do Drážďany Letiště na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Drážďany Letiště a na Plzeň, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Plzeň i alternativní cílové destinace z Drážďany Letiště.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Drážďany Letiště a cíl Plzeň. Pokud si přejete transport opačným směrem, z Plzeň do Drážďany Letiště, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Plzeň do Drážďany Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Drážďany Letiště na Plzeň vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Drážďany Letiště a Plzeň

Zastávky
Rokycanská , 30100 Plzeň (Česká republika)
Husova 2713/60, 301 24 Plzeň (Česká republika)
Železniční , 326 00 Plzeň (Česká republika)

Drážďany Letiště a Plzeň v porovnání

149,36 Kč
58,00 Kč
Drážďany Letiště
Plzeň
Jízda taxíkem je ve městě Drážďany Letiště 62% dražší než ve městě Plzeň.
61,34 Kč
18,00 Kč
Drážďany Letiště
Plzeň
Autobusová jízdenka je ve městě Drážďany Letiště 71% dražší než ve městě Plzeň.
80,01 Kč
30,00 Kč
Drážďany Letiště
Plzeň
Velké pivo je ve městě Drážďany Letiště 63% dražší než ve městě Plzeň.
5,49 Kč
12,17 Kč
Drážďany Letiště
Plzeň
Láhev vody je ve městě Drážďany Letiště 55% levnější než ve městě Plzeň.
141,68 Kč
181,67 Kč
Drážďany Letiště
Plzeň
Hlavní jídlo je ve městě Drážďany Letiště 23% levnější než ve městě Plzeň.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.