Autobus z Dortmund do Remeš a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Dortmund do Remeš

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Dortmund do města Remeš fakta o autobusech

Nejlevnější autobus782,07 Kč
Nejrychlejší autobus10h 40m
Nejstarší autobus3:55
Nejnovější autobus16:35
Denní autobusové spojení4 Ø
Vzdálenost349,4 km
Autobusové společnostiFlixBus

Nejlevnìjší autobusové spoje z Dortmund do Remeš

Dnes
Zítra
08.08
09.08
10.08
11.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    3:55
    Dortmund - Central station
    Doba trvání 12h 15m
    16:10
    Remeš central station
    od782,07 Kč
  • FlixBus
    9:30
    Dortmund - Central station
    Doba trvání 14h 5m
    23:35
    Remeš central station
    od808,15 Kč
  • FlixBus
    7:55
    Dortmund - Central station
    Doba trvání 10h 40m
    18:35
    Remeš central station
    od912,50 Kč
  • FlixBus
    16:35
    Dortmund - Central station
    Doba trvání 12h 55m
    5:30
    Remeš central station
    od938,58 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Dortmund do Remeš

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    9:48
    Dortmund
    Doba trvání 8h 6m
    17:54
    Remeš
    od4 692,92 Kč
  • Deutsche Bahn
    11:23
    Dortmund
    Doba trvání 6h 31m
    17:54
    Remeš
    od5 214,64 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Dortmund do Remeš

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    16:30
    Dortmund
    Doba trvání 5h 20m
    21:50
    Remeš
    od704,33 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Remeš do Dortmund

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    11:10
    Remeš central station
    Doba trvání 13h 10m
    0:20
    Dortmund - Central station
    od938,58 Kč
  • FlixBus
    7:00
    Remeš central station
    Doba trvání 12h 40m
    19:40
    Dortmund - Central station
    od1 303,79 Kč
  • FlixBus
    18:40
    Remeš central station
    Doba trvání 14h 25m
    9:05
    Dortmund - Central station
    od1 355,96 Kč
  • FlixBus
    13:05
    Remeš central station
    Doba trvání 16h 40m
    5:45
    Dortmund - Central station
    od2 086,38 Kč
Chcete jet autobusem z Dortmund do Remeš nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Dortmund a Remeš a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Remeš do Dortmund na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Dortmund a Remeš, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Remeš, alternativní destinace z Dortmund, a také nejoblíbenější letištní transfery z Dortmund a Remeš.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Dortmund a cíl Remeš. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Remeš do Dortmund, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Remeš do Dortmund.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Dortmund – Remeš vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Dortmund do Remeš.

Zastávky Autobusem Dortmund a Remeš

Zastávky
Route de Sacy , 51430 Remeš (Francie)
51100 Remeš (Francie)
Remeš (Francie)
Rue André Pingat 8-12, 51100 Remeš (Francie)
Rue du Général Estienne , 51100 Remeš (Francie)
Cour de la Gare , 51100  Remeš (Francie)

Dortmund a Remeš v porovnání

138,26 Kč
78,26 Kč
Dortmund
Remeš
Jízda taxíkem je ve městě Dortmund 44% dražší než ve městě Remeš.
65,22 Kč
52,17 Kč
Dortmund
Remeš
Autobusová jízdenka je ve městě Dortmund 21% dražší než ve městě Remeš.
83,48 Kč
156,52 Kč
Dortmund
Remeš
Velké pivo je ve městě Dortmund 47% levnější než ve městě Remeš.
8,65 Kč
15,65 Kč
Dortmund
Remeš
Láhev vody je ve městě Dortmund 45% levnější než ve městě Remeš.
153,91 Kč
313,04 Kč
Dortmund
Remeš
Hlavní jídlo je ve městě Dortmund 51% levnější než ve městě Remeš.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.