Autobus z Campeche do Palenque

Bus z Campeche do Palenque: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Campeche – Palenque? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Campeche – Palenque. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Campeche do Palenque

Nejlevnější autobus 609,35 Kč
Nejrychlejší autobus 6h 15m
Nejstarší autobus 16:35
Nejnovější autobus 16:35
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 299,6 km
Autobusové společnosti ADO
Chcete cestovat autobusem z Campeche do Palenque?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Campeche a jedou do Palenque, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba ADO. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Campeche – Palenque pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Campeche a Palenque, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Palenque, alternativní destinace z Campeche a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Palenque.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Campeche do Palenque

Dnes
od 609,35 Kč
Zítra
od 554,34 Kč
08.12
od 609,35 Kč
09.12
od 609,35 Kč
10.12
11.12
od 609,35 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • ADO
  16:35
  Campeche, CM - Central bus station
  Doba trvání 6h 15m
  22:50
  Palenque, CS - central bus station
  od 609,35 Kč

Autobus z Campeche do Palenque: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Campeche jako výchozí stanici a Palenque jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Palenque do Campeche.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Campeche do Palenque a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí ADO za cenu 434,80 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 6h 15m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Campeche – Palenque vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Campeche do Palenque!

Autobusové zastávky v Campeche a Palenque

Zastávky
Palenque, CS - central bus station
Av. Benito Juarez s/n 173C, 29960  Palenque (Mexiko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Campeche do Palenque

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Campeche – Palenque?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 609,35 Kč a trvá mu 6h 10m, než dojede do Palenque. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Campeche do Palenque?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce se širokým rozpětím cen jízdenek od 434,80 Kč do 609,35 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Palenque.

Kolik spojů z Campeche do Palenque bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Campeche – Palenque každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Campeche do Palenque?

Nejrychlejší autobus z Campeche do Palenque nabízí dopravce ADO, jízda trvá 6h 15m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 573,38 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Campeche do Palenque?

První autobus do Palenque z Campeche vyjíždí v 16:35. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Campeche do Palenque?

Poslední autobusový spoj z Campeche do Palenque vyjíždí v 16:35. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Campeche – Palenque?

Jízdu autobusem z Campeche do Palenque nabízí dopravci ADO. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Campeche do Palenque?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Campeche do Palenque, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 3 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: ADO

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Campeche – Palenque?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Campeche – Palenque si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Campeche – Palenque?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Campeche do Palenque ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Campeche a Palenque

Autobusové trasy z Campeche a Palenque

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.