Autobusy z Budapešť Liszt Ferenc Letiště (BUD) do Derventa } a zpět

✈ Nejvýhodnější autobusový dopravce na CheckMyBus z do Derventa Srovnání všech poskytovatelů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 661 640 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Budapešť Liszt Ferenc Letiště do města Derventa fakta o autobusech

Nejlevnější autobus1 093,21 Kč
Nejrychlejší autobus10h 38m
Nejstarší autobus7:00
Nejnovější autobus13:00
Denní autobusové spojení5 Ø
Vzdálenost292,2 km
Autobusové společnostiFlixBus
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Budapešť Liszt Ferenc Letiště do Derventa. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Budapešť Liszt Ferenc Letiště a Derventa, jakož i alternativní způsoby dopravy.
Dnes
Zítra
08.07
09.07
10.07
11.07
  • FlixBus
    7:00
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 10h 38m
    17:38
    Derventa
    od1 093,21 Kč
  • FlixBus
    13:00
    Budapešt - Kelenföld
    Doba trvání 14h 0m
    3:00
    Banja Luka - central bus station
    od1 119,88 Kč
  • FlixBus
    10:40
    Budapešt - Kelenföld
    Doba trvání 16h 20m
    3:00
    Banja Luka - central bus station
    od1 119,88 Kč
  • FlixBus
    10:20
    Budapešt - Kelenföld
    Doba trvání 15h 40m
    2:00
    Banja Luka - central bus station
    od1 279,90 Kč
  • FlixBus
    12:25
    Budapešť Letiště Liszt Ferenc T2
    Doba trvání 13h 35m
    2:00
    Banja Luka - central bus station
    od1 279,90 Kč
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Derventa do Budapešť Liszt Ferenc Letiště. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Derventa a Budapešť Liszt Ferenc Letiště, jakož i alternativní způsoby dopravy.
  • FlixBus
    10:12
    Derventa
    Doba trvání 10h 48m
    21:00
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od1 013,20 Kč
  • FlixBus
    13:30
    Banja Luka - central bus station
    Doba trvání 12h 40m
    2:10
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od1 119,88 Kč
Chcete jet autobusem z Budapešť Liszt Ferenc Letiště na Derventa nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Budapešť Liszt Ferenc Letiště a Derventa a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Derventa do Budapešť Liszt Ferenc Letiště na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Budapešť Liszt Ferenc Letiště a na Derventa, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Derventa i alternativní cílové destinace z Budapešť Liszt Ferenc Letiště.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Budapešť Liszt Ferenc Letiště a cíl Derventa. Pokud si přejete transport opačným směrem, z Derventa do Budapešť Liszt Ferenc Letiště, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Derventa do Budapešť Liszt Ferenc Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Budapešť Liszt Ferenc Letiště na Derventa vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Budapešť Liszt Ferenc Letiště a Derventa

Zastávky
Kralja Petra I  , Derventa (Bosna a Hercegovina)

Budapešť Liszt Ferenc Letiště a Derventa v porovnání

55,11 Kč
86,46 Kč
Budapešť Liszt Ferenc Letiště
Derventa
Jízda taxíkem je ve městě Budapešť Liszt Ferenc Letiště 37% levnější než ve městě Derventa.
26,42 Kč
31,76 Kč
Budapešť Liszt Ferenc Letiště
Derventa
Autobusová jízdenka je ve městě Budapešť Liszt Ferenc Letiště 17% levnější než ve městě Derventa.
30,20 Kč
42,35 Kč
Budapešť Liszt Ferenc Letiště
Derventa
Velké pivo je ve městě Budapešť Liszt Ferenc Letiště 29% levnější než ve městě Derventa.
8,04 Kč
20,59 Kč
Budapešť Liszt Ferenc Letiště
Derventa
Láhev vody je ve městě Budapešť Liszt Ferenc Letiště 61% levnější než ve městě Derventa.
126,35 Kč
144,69 Kč
Budapešť Liszt Ferenc Letiště
Derventa
Hlavní jídlo je ve městě Budapešť Liszt Ferenc Letiště 13% levnější než ve městě Derventa.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.