Autobusy z Brăila do Turda a zpět

CheckMyBus nabídne přímo a rychle nejvýhodnějšího autobusového dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
1850 Poskytovatelů – 5 628 308 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Chcete jet autobusem z Brăila do Turda nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Brăila a Turda a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Turda do Brăila na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Brăila a Turda, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Turda, alternativní destinace z Brăila, a také nejoblíbenější letištní transfery z Brăila a Turda.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Brăila a cíl Turda. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Turda do Brăila, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Turda do Brăila.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Brăila – Turda vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Brăila do Turda.
19,59 Kč
23,50 Kč
Brăila
Turda
Jízda taxíkem je ve městě Brăila 17% levnější než ve městě Turda.
7,83 Kč
10,45 Kč
Brăila
Turda
Autobusová jízdenka je ve městě Brăila 26% levnější než ve městě Turda.
20,89 Kč
31,34 Kč
Brăila
Turda
Velké pivo je ve městě Brăila 34% levnější než ve městě Turda.
11,10 Kč
13,52 Kč
Brăila
Turda
Láhev vody je ve městě Brăila 18% levnější než ve městě Turda.
94,01 Kč
119,71 Kč
Brăila
Turda
Hlavní jídlo je ve městě Brăila 22% levnější než ve městě Turda.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!