Autobus z Braganza do Viana do Castelo a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Braganza do Viana do Castelo

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Braganza do města Viana do Castelo fakta o autobusech

Nejlevnější autobus409,55 Kč
Nejrychlejší autobus4h 0m
Nejstarší autobus15:00
Nejnovější autobus19:00
Denní autobusové spojení6 Ø
Vzdálenost172,8 km
Autobusové společnostiRede Expressos

Nejlevnìjší autobusové spoje z Braganza do Viana do Castelo

Dnes
od 430,42 Kč
Zítra
08.08
09.08
10.08
od 430,42 Kč
11.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Rede Expressos
    19:00
    Braganza - Rua da Estação
    Doba trvání 6h 30m
    1:30
    Viana do Castelo - Bus Station
    od409,55 Kč
  • Rede Expressos
    15:00
    Braganza - Rua da Estação
    Doba trvání 5h 30m
    20:30
    Viana do Castelo - Bus Station
    od409,55 Kč
  • Rede Expressos
    16:00
    Braganza - Rua da Estação
    Doba trvání 5h 0m
    21:00
    Viana do Castelo - Bus Station
    od409,55 Kč
  • Rede Expressos
    19:00
    Braganza - Rua da Estação
    Doba trvání 4h 0m
    23:00
    Viana do Castelo - Bus Station
    od409,55 Kč
  • Rede Expressos
    19:00
    Braganza - Rua da Estação
    Doba trvání 4h 30m
    23:30
    Viana do Castelo - Bus Station
    od409,55 Kč
  • Rede Expressos
    19:00
    Braganza - Rua da Estação
    Doba trvání 5h 30m
    0:30
    Viana do Castelo - Bus Station
    od409,55 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Viana do Castelo do Braganza

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Rede Expressos
    19:00
    Viana do Castelo - Bus Station
    Doba trvání 4h 0m
    23:00
    Braganza - Rua da Estação
    od409,55 Kč
  • Rede Expressos
    19:00
    Viana do Castelo - Bus Station
    Doba trvání 4h 35m
    23:35
    Braganza - Rua da Estação
    od409,55 Kč
  • Rede Expressos
    7:00
    Viana do Castelo - Bus Station
    Doba trvání 5h 35m
    12:35
    Braganza - Rua da Estação
    od409,55 Kč
  • Rede Expressos
    8:00
    Viana do Castelo - Bus Station
    Doba trvání 4h 55m
    12:55
    Braganza - Rua da Estação
    od409,55 Kč
  • Rede Expressos
    15:15
    Terminal Rodoviario Estação Viana Shopping
    Doba trvání 4h 20m
    19:35
    Braganza - Av. João da Cruz
    od430,42 Kč
  • Rede Expressos
    13:00
    Terminal Rodoviario Estação Viana Shopping
    Doba trvání 4h 25m
    17:25
    Braganza - Av. João da Cruz
    od430,42 Kč
  • Rede Expressos
    11:00
    Terminal Rodoviario Estação Viana Shopping
    Doba trvání 4h 40m
    15:40
    Braganza - Av. João da Cruz
    od430,42 Kč
  • Rede Expressos
    8:45
    Terminal Rodoviario Estação Viana Shopping
    Doba trvání 4h 10m
    12:55
    Braganza - Av. João da Cruz
    od430,42 Kč
  • Rede Expressos
    10:15
    Terminal Rodoviario Estação Viana Shopping
    Doba trvání 5h 15m
    15:30
    Braganza - Av. João da Cruz
    od430,42 Kč
Chcete jet autobusem z Braganza do Viana do Castelo nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Braganza a Viana do Castelo a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Viana do Castelo do Braganza na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Braganza a Viana do Castelo, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Viana do Castelo, alternativní destinace z Braganza, a také nejoblíbenější letištní transfery z Braganza a Viana do Castelo.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Braganza a cíl Viana do Castelo. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Viana do Castelo do Braganza, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Viana do Castelo do Braganza.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Braganza – Viana do Castelo vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Braganza do Viana do Castelo.

Zastávky Autobusem Braganza a Viana do Castelo

Zastávky
Estação Viana Shopping - R. Gen. Humberto Delgado 101 101, 4900-317 Viana do Castelo (Portugalsko)

Braganza a Viana do Castelo v porovnání

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.