Autobus z Bradford do Prešov

Bus z Bradford do Prešov: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Bradford – Prešov? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Bradford – Prešov. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Bradford do Prešov

Nejlevnější autobus3 365,52 Kč
Nejrychlejší autobus35h 0m
Nejstarší autobus4:45
Nejnovější autobus4:45
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost1 673,7 km
Autobusové společnostiINFOBUS
Chcete cestovat autobusem z Bradford do Prešov?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Bradford a jedou do Prešov, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba INFOBUS. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Bradford – Prešov pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Bradford a Prešov, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Prešov, alternativní destinace z Bradford a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Prešov.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Bradford – Prešov byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Bradford – Prešov, ale nyní nejezdí.
 • INFOBUS
  4:45
  Bradford
  Doba trvání 35h 0m
  15:45
  Prešov
  od3 365,52 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 29.08.2020

Autobus z Bradford do Prešov: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Bradford jako výchozí stanici a Prešov jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Prešov do Bradford.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Bradford do Prešov a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí INFOBUS za cenu 3 365,52 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 35h 0m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Bradford – Prešov vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Bradford do Prešov!

Autobusové zastávky v Bradford a Prešov

Zastávky
Prešov
Prešov  (Slovensko)
Prešov - Autobusová stanica SAD
Košická 2725/2, 080 01  Prešov  (Slovensko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Bradford do Prešov

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Bradford – Prešov?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 3 365,52 Kč a trvá mu 35h 0m, než dojede do Prešov. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Bradford do Prešov?

Na této trase jezdí %BertCompanyCounts% autobusových dopravců se širokým rozpětím cen jízdenek od 3 365,52 Kč do 3 365,52 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Prešov.

Kolik spojů z Bradford do Prešov bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Bradford – Prešov každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Bradford do Prešov?

Nejrychlejší autobus z Bradford do Prešov nabízí dopravce INFOBUS, jízda trvá 35h 0m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 3 365,52 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Bradford do Prešov?

První autobus do Prešov z Bradford vyjíždí v 4:45. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Bradford do Prešov?

Poslední autobusový spoj z Bradford do Prešov vyjíždí v 4:45. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Bradford – Prešov?

Jízdu autobusem z Bradford do Prešov nabízí dopravci INFOBUS. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Bradford do Prešov?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Bradford do Prešov, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 0 přímých autobusových spojení. 

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Bradford – Prešov?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Bradford – Prešov si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Bradford – Prešov?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Bradford do Prešov ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Bradford a Prešov

119,88 Kč
114,80 Kč
Bradford
Prešov
Jízda taxíkem je ve městě Bradford 5% dražší než ve městě Prešov.
77,50 Kč
14,03 Kč
Bradford
Prešov
Autobusová jízdenka je ve městě Bradford 82% dražší než ve městě Prešov.
104,33 Kč
25,51 Kč
Bradford
Prešov
Velké pivo je ve městě Bradford 76% dražší než ve městě Prešov.
26,83 Kč
18,71 Kč
Bradford
Prešov
Láhev vody je ve městě Bradford 31% dražší než ve městě Prešov.
229,95 Kč
140,32 Kč
Bradford
Prešov
Hlavní jídlo je ve městě Bradford 39% dražší než ve městě Prešov.

Autobusové trasy z Bradford a Prešov

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.