Autobus z Bordeaux do Eguilaz-Egilatz a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Bordeaux do Eguilaz-Egilatz

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 681 180 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Bordeaux do města Eguilaz-Egilatz fakta o autobusech

Nejlevnější autobus239,79 Kč
Nejrychlejší autobus4h 10m
Nejstarší autobus1:45
Nejnovější autobus22:00
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost260,7 km
Autobusové společnostiBlaBlaBus, Rede Expressos, FlixBus, Eurolines Suisse, Union Ivkoni, ALSA, Eurolines Germany
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Bordeaux do Eguilaz-Egilatz. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Bordeaux a Eguilaz-Egilatz, jakož i alternativní způsoby dopravy.
Dnes
Zítra
16.07
17.07
18.07
19.07
  • BlaBlaBus
    1:45
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    Doba trvání 5h 45m
    7:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od239,79 Kč
  • Rede Expressos
    22:00
    Bordeaux - Terres de Bordé/Parking Descas
    Doba trvání 4h 10m
    2:10
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od239,79 Kč
  • FlixBus
    17:15
    Bordeaux - Terres de Bordé/Parking Descas
    Doba trvání 5h 0m
    22:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od399,38 Kč
  • Eurolines Suisse
    6:30
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    Doba trvání 4h 40m
    11:10
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od506,23 Kč
  • Eurolines Suisse
    21:15
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    Doba trvání 4h 15m
    1:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od639,44 Kč
  • Union Ivkoni
    19:30
    Bordeaux
    Doba trvání 4h 15m
    23:45
    Bilbao
    od659,96 Kč
  • ALSA
    3:00
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    Doba trvání 5h 20m
    8:20
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od714,04 Kč
  • Eurolines Germany
    6:30
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    Doba trvání 4h 40m
    11:10
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od1 039,09 Kč
  • Eurolines Germany
    21:15
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    Doba trvání 4h 15m
    1:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od1 039,09 Kč
  • BlaBlaCar
    8:00
    Bordeaux
    Doba trvání 4h 20m
    12:20
    Bilbao
    od373,01 Kč
  • BlaBlaCar
    9:00
    Bordeaux
    Doba trvání 4h 50m
    13:50
    Bilbao
    od452,94 Kč
  • BlaBlaCar
    15:00
    Bordeaux
    Doba trvání 3h 50m
    18:50
    Bilbao
    od479,58 Kč
  • BlaBlaCar
    12:30
    Bordeaux
    Doba trvání 3h 50m
    16:20
    Bilbao
    od559,51 Kč
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Eguilaz-Egilatz do Bordeaux. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Eguilaz-Egilatz a Bordeaux, jakož i alternativní způsoby dopravy.
  • BlaBlaBus
    4:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 4h 45m
    9:00
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    od239,79 Kč
  • BlaBlaBus
    20:45
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 4h 50m
    1:35
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    od239,79 Kč
  • Rede Expressos
    19:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 4h 40m
    23:40
    Bordeaux - Terres de Bordé/Parking Descas
    od239,79 Kč
  • Rede Expressos
    0:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 5h 25m
    5:25
    Bordeaux - Terres de Bordé/Parking Descas
    od239,79 Kč
  • FlixBus
    7:45
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 5h 0m
    12:45
    Bordeaux - Terres de Bordé/Parking Descas
    od346,10 Kč
  • Eurolines Suisse
    7:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 5h 40m
    13:10
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    od499,56 Kč
  • FlixBus
    22:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 4h 15m
    2:15
    Bordeaux - Terres de Bordé/Parking Descas
    od532,60 Kč
  • Eurolines Suisse
    14:25
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 6h 45m
    21:10
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    od579,49 Kč
  • Union Ivkoni
    16:15
    Bilbao
    Doba trvání 4h 45m
    21:00
    Bordeaux
    od729,50 Kč
  • ALSA
    4:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 4h 45m
    9:00
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    od1 039,09 Kč
  • Eurolines Germany
    4:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 4h 45m
    9:00
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    od1 039,09 Kč
  • BlaBlaCar
    17:00
    Bilbao
    Doba trvání 4h 10m
    21:10
    Bordeaux
    od399,65 Kč
  • BlaBlaCar
    15:30
    Bilbao
    Doba trvání 4h 10m
    19:40
    Bordeaux
    od452,94 Kč
  • BlaBlaCar
    12:10
    Bilbao
    Doba trvání 4h 10m
    16:20
    Bordeaux
    od479,58 Kč
  • BlaBlaCar
    19:00
    Bilbao
    Doba trvání 4h 0m
    23:00
    Bordeaux
    od532,87 Kč
Chcete jet autobusem z Bordeaux do Eguilaz-Egilatz nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Bordeaux a Eguilaz-Egilatz a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Eguilaz-Egilatz do Bordeaux na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Bordeaux a Eguilaz-Egilatz, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Eguilaz-Egilatz, alternativní destinace z Bordeaux, a také nejoblíbenější letištní transfery z Bordeaux a Eguilaz-Egilatz.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Bordeaux a cíl Eguilaz-Egilatz. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Eguilaz-Egilatz do Bordeaux, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Eguilaz-Egilatz do Bordeaux.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Bordeaux – Eguilaz-Egilatz vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Bordeaux do Eguilaz-Egilatz.

Zastávky Autobusem Bordeaux a Eguilaz-Egilatz

Zastávky
Aizkomendi Plaza 3, 01207 Eguilaz-Egilatz (Španělsko)

Bordeaux a Eguilaz-Egilatz v porovnání

173,18 Kč
133,22 Kč
Bordeaux
Eguilaz-Egilatz
Jízda taxíkem je ve městě Bordeaux 24% dražší než ve městě Eguilaz-Egilatz.
39,97 Kč
33,30 Kč
Bordeaux
Eguilaz-Egilatz
Autobusová jízdenka je ve městě Bordeaux 17% dražší než ve městě Eguilaz-Egilatz.
146,54 Kč
46,63 Kč
Bordeaux
Eguilaz-Egilatz
Velké pivo je ve městě Bordeaux 69% dražší než ve městě Eguilaz-Egilatz.
15,99 Kč
23,98 Kč
Bordeaux
Eguilaz-Egilatz
Láhev vody je ve městě Bordeaux 34% levnější než ve městě Eguilaz-Egilatz.
470,70 Kč
799,30 Kč
Bordeaux
Eguilaz-Egilatz
Hlavní jídlo je ve městě Bordeaux 42% levnější než ve městě Eguilaz-Egilatz.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.