Autobus z Bol do Pučišća

Bus z Bol do Pučišća: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Bol – Pučišća? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Bol – Pučišća. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Bol do Pučišća

Nejlevnější autobus 104,49 Kč
Nejrychlejší autobus 0h 30m
Nejstarší autobus 13:00
Nejnovější autobus 14:05
Denní autobusové spojení 2 Ø
Vzdálenost 11,6 km
Autobusové společnosti Autotrans, Arriva, Arriva Croatia
Chcete cestovat autobusem z Bol do Pučišća?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Bol a jedou do Pučišća, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba Autotrans, Arriva nebo Arriva Croatia. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Bol – Pučišća pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Bol a Pučišća, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Pučišća, alternativní destinace z Bol a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Pučišća.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Bol do Pučišća

Dnes
od 104,49 Kč
Zítra
08.12
09.12
10.12
od 104,49 Kč
11.12
od 104,49 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • Autotrans
  13:00
  Bol
  Doba trvání 0h 35m
  13:35
  Pučišća
  od 104,49 Kč
 • Autotrans
  14:05
  Bol
  Doba trvání 0h 30m
  14:35
  Pučišća
  od 104,49 Kč
 • Autotrans
  13:45
  Bol
  Doba trvání 0h 35m
  14:20
  Pučišća
  od 104,49 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Bol – Pučišća byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Bol – Pučišća, ale nyní nejezdí.
 • Arriva
  13:45
  Bol
  Doba trvání 0h 35m
  14:20
  Pučišća
  od 17,22 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 24.06.2021
 • Arriva Croatia
  13:45
  Bol
  Doba trvání 0h 35m
  14:20
  Pučišća
  od 106,92 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 12.09.2021

Autobus z Bol do Pučišća: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Bol jako výchozí stanici a Pučišća jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Pučišća do Bol.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Bol do Pučišća a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí Arriva za cenu 17,22 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 0h 30m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Bol – Pučišća vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Bol do Pučišća!

Autobusové zastávky v Bol a Pučišća

Zastávky
Pučišća
Obala Trifuna Bokanića 1, 21412 Pučišća (Chorvatsko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Bol do Pučišća

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Bol – Pučišća?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 104,49 Kč a trvá mu 0h 35m, než dojede do Pučišća. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Bol do Pučišća?

Na této trase jezdí 3 autobusových dopravců se širokým rozpětím cen jízdenek od 17,22 Kč do 106,92 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Pučišća.

Kolik spojů z Bol do Pučišća bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Bol – Pučišća každý den obsluhuje přibližně 2 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Bol do Pučišća?

Nejrychlejší autobus z Bol do Pučišća nabízí dopravce Autotrans, jízda trvá 0h 30m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 104,49 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Bol do Pučišća?

První autobus do Pučišća z Bol vyjíždí v 13:00. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Bol do Pučišća?

Poslední autobusový spoj z Bol do Pučišća vyjíždí v 14:05. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Bol – Pučišća?

Jízdu autobusem z Bol do Pučišća nabízí dopravci Autotrans, Arriva a Arriva Croatia. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Bol do Pučišća?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Bol do Pučišća, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 2 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: Autotrans

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Bol – Pučišća?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Bol – Pučišća si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Bol – Pučišća?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Bol do Pučišća ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Bol a Pučišća

111,24 Kč
111,24 Kč
Bol
Pučišća
Jízda taxíkem je ve městě Bol 0% dražší než ve městě Pučišća.
37,08 Kč
37,08 Kč
Bol
Pučišća
Autobusová jízdenka je ve městě Bol 0% dražší než ve městě Pučišća.
58,99 Kč
58,99 Kč
Bol
Pučišća
Velké pivo je ve městě Bol 0% dražší než ve městě Pučišća.
19,75 Kč
19,75 Kč
Bol
Pučišća
Láhev vody je ve městě Bol 0% dražší než ve městě Pučišća.
198,03 Kč
198,03 Kč
Bol
Pučišća
Hlavní jídlo je ve městě Bol 0% dražší než ve městě Pučišća.

Autobusové trasy z Bol a Pučišća

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.