Autobus z Biograd na Moru do Split - Srovnání cen

Bus z Biograd na Moru do Split: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Biograd na Moru do města Split fakta o autobusech

Nejlevnější autobus238,05 Kč
Nejrychlejší autobus2h 18m
Nejstarší autobus6:37
Nejnovější autobus18:35
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost93,2 km
Autobusové společnostiAPP, Panturist, Autotrans, Arriva Croatia, Čazmatrans, FlixBus
Chcete jet autobusem z Biograd na Moru do Split?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Biograd na Moru a Split a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Biograd na Moru do Split na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Biograd na Moru a Split, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Biograd na Moru, alternativní destinace z Split, a také nejoblíbenější letištní transfery z Biograd na Moru a Split.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Biograd na Moru do Split

Dnes
od 255,31 Kč
Zítra
od 255,31 Kč
23.09
od 255,31 Kč
24.09
od 255,31 Kč
25.09
od 255,31 Kč
26.09
od 255,31 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • APP
    7:33
    Biograd na Moru
    Doba trvání 2h 20m
    9:53
    Split
    od238,05 Kč
  • APP
    7:47
    Biograd na Moru
    Doba trvání 2h 18m
    10:05
    Split
    od238,05 Kč
  • APP
    7:33
    Biograd na Moru - Bus Station
    Doba trvání 2h 32m
    10:05
    Split - Autobusové nádraží
    od255,31 Kč
  • Panturist
    7:33
    Biograd na Moru - Bus Station
    Doba trvání 2h 32m
    10:05
    Split - Autobusové nádraží
    od255,31 Kč
  • Autotrans
    14:16
    Biograd na Moru - Bus Station
    Doba trvání 2h 24m
    16:40
    Split - Autobusové nádraží
    od258,86 Kč
  • Autotrans
    18:03
    Biograd na Moru - Bus Station
    Doba trvání 2h 33m
    20:36
    Split - Autobusové nádraží
    od258,86 Kč
  • Panturist
    18:03
    Biograd na Moru - Bus Station
    Doba trvání 2h 33m
    20:36
    Split - Autobusové nádraží
    od258,86 Kč
  • Arriva Croatia
    7:33
    Biograd na Moru
    Doba trvání 2h 32m
    10:05
    Split
    od259,45 Kč
  • Arriva Croatia
    18:03
    Biograd na Moru
    Doba trvání 2h 33m
    20:36
    Split
    od264,80 Kč
  • Čazmatrans
    6:37
    Biograd na Moru - Bus Station
    Doba trvání 3h 23m
    10:00
    Split - Autobusové nádraží
    od269,34 Kč
  • FlixBus
    18:35
    Biograd na Moru - Bus Station
    Doba trvání 2h 25m
    21:00
    Split - Autobusové nádraží
    od400,94 Kč
  • FlixBus
    8:30
    Biograd na Moru - Bus Station
    Doba trvání 3h 15m
    11:45
    Split - Autobusové nádraží
    od454,44 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Split do Biograd na Moru

Autobus z Biograd na Moru do Split: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Biograd na Moru a cíl Split. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Split do Biograd na Moru.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Biograd na Moru do Split.
Mimochodem: u trasy Biograd na Moru – Split vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Biograd na Moru a Split

Zastávky
Obala kneza Domagoja 10 8-12, 21000 Split (Chorvatsko)
Obala kneza Domagoja 7, 21000 Split (Chorvatsko)
Sustipanski put 2, 21000 Split (Chorvatsko)
Gat Svetog Duje 1, 21000 Split (Chorvatsko)
Trg Franje Tuđmana 1, 21000 Split (Chorvatsko)

Biograd na Moru a Split v porovnání

106,38 Kč
117,02 Kč
Biograd na Moru
Split
Jízda taxíkem je ve městě Biograd na Moru 10% levnější než ve městě Split.
35,46 Kč
39,01 Kč
Biograd na Moru
Split
Autobusová jízdenka je ve městě Biograd na Moru 10% levnější než ve městě Split.
51,42 Kč
62,05 Kč
Biograd na Moru
Split
Velké pivo je ve městě Biograd na Moru 18% levnější než ve městě Split.
22,46 Kč
20,78 Kč
Biograd na Moru
Split
Láhev vody je ve městě Biograd na Moru 8% dražší než ve městě Split.
185,28 Kč
208,33 Kč
Biograd na Moru
Split
Hlavní jídlo je ve městě Biograd na Moru 12% levnější než ve městě Split.

Spojení sběrnice z Biograd na Moru az Split

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.