Autobus z Bethlehem do Vereeniging

Bus z Bethlehem do Vereeniging: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Bethlehem – Vereeniging? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Bethlehem – Vereeniging. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Bethlehem do Vereeniging

Nejlevnější autobus 389,29 Kč
Nejrychlejší autobus 9h 45m
Nejstarší autobus 1:45
Nejnovější autobus 1:45
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 184,5 km
Autobusové společnosti Intercape
Chcete cestovat autobusem z Bethlehem do Vereeniging?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Bethlehem a jedou do Vereeniging, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba . Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Bethlehem – Vereeniging pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Bethlehem a Vereeniging, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Vereeniging, alternativní destinace z Bethlehem a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Vereeniging.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Bethlehem – Vereeniging byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Bethlehem – Vereeniging, ale nyní nejezdí.
 • Intercape
  1:45
  Bethlehem - Engen Garage
  Doba trvání 9h 45m
  11:30
  Vereeniging
  od 389,29 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 12.09.2021

Autobus z Bethlehem do Vereeniging: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Bethlehem jako výchozí stanici a Vereeniging jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Vereeniging do Bethlehem.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Bethlehem do Vereeniging a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí za cenu a cesta nejrychlejším spojem trvá 9h 45m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Bethlehem – Vereeniging vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Bethlehem do Vereeniging!

Autobusové zastávky v Bethlehem a Vereeniging

Zastávky
Vereeniging
Voortrekker st & Rhodes Ave , 1930 Vereeniging (Jižní Afrika)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Bethlehem do Vereeniging

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Bethlehem – Vereeniging?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 389,29 Kč a trvá mu , než dojede do Vereeniging. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Bethlehem do Vereeniging?

Na této trase jezdí se širokým rozpětím cen jízdenek od  do . Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Vereeniging.

Kolik spojů z Bethlehem do Vereeniging bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Bethlehem – Vereeniging každý den obsluhuje přibližně . Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Bethlehem do Vereeniging?

Nejrychlejší autobus z Bethlehem do Vereeniging nabízí dopravce , jízda trvá 9h 45m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí . Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Bethlehem do Vereeniging?

První autobus do Vereeniging z Bethlehem vyjíždí v 1:45. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Bethlehem do Vereeniging?

Poslední autobusový spoj z Bethlehem do Vereeniging vyjíždí v 1:45. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Bethlehem – Vereeniging?

Jízdu autobusem z Bethlehem do Vereeniging nabízí dopravci . Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Bethlehem do Vereeniging?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Bethlehem do Vereeniging, CheckMyBus nyní porovnává možnosti  

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Bethlehem – Vereeniging?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Bethlehem – Vereeniging si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Bethlehem – Vereeniging?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Bethlehem do Vereeniging ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Bethlehem a Vereeniging

Autobusové trasy z Bethlehem a Vereeniging

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.