Autobusy z Letiště Berlín-Tegel (TXL) do Hamburk } a zpět

✈ Nejvýhodnější autobusový dopravce na CheckMyBus z do Hamburk Srovnání všech poskytovatelů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 662 496 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Letiště Berlín-Tegel do města Hamburk fakta o autobusech

Nejlevnější autobus26,41 Kč
Nejrychlejší autobus3h 20m
Nejstarší autobus3:10
Nejnovější autobus19:15
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost246,3 km
Autobusové společnostiBlaBlaBus, FlixBus

Nejlevnìjší autobusové spoje z Letiště Berlín-Tegel do Hamburk

Dnes
od 586,55 Kč
Zítra
od 479,86 Kč
10.07
od 266,47 Kč
11.07
od 399,84 Kč
12.07
od 399,84 Kč
13.07
od 319,82 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • BlaBlaBus
    18:35
    Berlín - Tegel Letiště
    Doba trvání 4h 0m
    22:35
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od26,41 Kč
  • BlaBlaBus
    8:50
    Berlín - Tegel Letiště
    Doba trvání 4h 0m
    12:50
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od26,41 Kč
  • BlaBlaBus
    19:15
    Letiště Berlín-Tegel
    Doba trvání 3h 20m
    22:35
    Hamburk
    od205,12 Kč
  • BlaBlaBus
    15:15
    Letiště Berlín-Tegel
    Doba trvání 3h 20m
    18:35
    Hamburk
    od205,12 Kč
  • FlixBus
    3:10
    Berlín - Tegel Letiště Terminal E
    Doba trvání 3h 20m
    6:30
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od266,47 Kč
  • FlixBus
    8:25
    Berlín - Tegel Letiště Terminal E
    Doba trvání 3h 20m
    11:45
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od479,86 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Letiště Berlín-Tegel do Hamburk

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    22:37
    Letiště Berlín-Tegel
    Doba trvání 1h 58m
    0:35
    Hamburk
    od466,79 Kč
  • Deutsche Bahn
    5:28
    Letiště Berlín-Tegel
    Doba trvání 1h 57m
    7:25
    Hamburk
    od466,79 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Letiště Berlín-Tegel do Hamburk

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • Movacar
    20:00
    Letiště Berlín-Tegel
    Doba trvání 3h 19m
    23:19
    Hamburk
    od26,67 Kč
  • Movacar
    21:00
    Letiště Berlín-Tegel
    Doba trvání 3h 19m
    0:19
    Hamburk
    od26,67 Kč
  • BlaBlaCar
    18:00
    Letiště Berlín-Tegel
    Doba trvání 3h 30m
    21:30
    Hamburk
    od266,74 Kč
  • BlaBlaCar
    23:50
    Letiště Berlín-Tegel
    Doba trvání 3h 30m
    3:20
    Hamburk
    od293,41 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Hamburk do Letiště Berlín-Tegel

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • BlaBlaBus
    15:55
    Hamburk
    Doba trvání 3h 30m
    19:25
    Letiště Berlín-Tegel
    od133,10 Kč
  • BlaBlaBus
    12:45
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 5h 55m
    18:40
    Berlín - Tegel Letiště
    od266,20 Kč
  • FlixBus
    18:00
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 3h 20m
    21:20
    Berlín - Tegel Letiště Terminal E
    od479,86 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Hamburk do Letiště Berlín-Tegel

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    6:35
    Hamburk
    Doba trvání 1h 45m
    8:20
    Letiště Berlín-Tegel
    od477,46 Kč
  • Deutsche Bahn
    8:35
    Hamburk
    Doba trvání 1h 45m
    10:20
    Letiště Berlín-Tegel
    od637,50 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Hamburk do Letiště Berlín-Tegel

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    16:30
    Hamburk
    Doba trvání 3h 30m
    20:00
    Letiště Berlín-Tegel
    od320,08 Kč
  • BlaBlaCar
    13:30
    Hamburk
    Doba trvání 3h 20m
    16:50
    Letiště Berlín-Tegel
    od400,11 Kč
  • Movacar
    18:00
    Hamburk
    Doba trvání 3h 19m
    21:19
    Letiště Berlín-Tegel
    od1 674,31 Kč
  • Movacar
    19:00
    Hamburk
    Doba trvání 3h 19m
    22:19
    Letiště Berlín-Tegel
    od1 674,31 Kč
Chcete jet autobusem z Letiště Berlín-Tegel na Hamburk nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Letiště Berlín-Tegel a Hamburk a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Hamburk do Letiště Berlín-Tegel na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Letiště Berlín-Tegel a na Hamburk, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Hamburk i alternativní cílové destinace z Letiště Berlín-Tegel.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Letiště Berlín-Tegel a cíl Hamburk. Pokud si přejete transport opačným směrem, z Hamburk do Letiště Berlín-Tegel, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Hamburk do Letiště Berlín-Tegel zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Letiště Berlín-Tegel na Hamburk vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Letiště Berlín-Tegel a Hamburk

Zastávky
Scheel-Plessen-Str. 17, 22765 Hamburk (Německo)
Hannoversche Str. 85, 21079 Hamburk (Německo)
Adenauerallee 74-78, 20097 Hamburk (Německo)
Hachmannplatz 16, 20099 Hamburk (Německo)
22041 Hamburk (Německo)

Letiště Berlín-Tegel a Hamburk v porovnání

157,38 Kč
138,71 Kč
Letiště Berlín-Tegel
Hamburk
Jízda taxíkem je ve městě Letiště Berlín-Tegel 12% dražší než ve městě Hamburk.
72,02 Kč
80,02 Kč
Letiště Berlín-Tegel
Hamburk
Autobusová jízdenka je ve městě Letiště Berlín-Tegel 10% levnější než ve městě Hamburk.
80,02 Kč
93,36 Kč
Letiště Berlín-Tegel
Hamburk
Velké pivo je ve městě Letiště Berlín-Tegel 15% levnější než ve městě Hamburk.
12,41 Kč
11,28 Kč
Letiště Berlín-Tegel
Hamburk
Láhev vody je ve městě Letiště Berlín-Tegel 10% dražší než ve městě Hamburk.
218,31 Kč
277,45 Kč
Letiště Berlín-Tegel
Hamburk
Hlavní jídlo je ve městě Letiště Berlín-Tegel 22% levnější než ve městě Hamburk.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.