Autobusy z Bayonne do Vitoria-Gasteiz Letiště (VIT) } a zpět

✈ Nejvýhodnější autobusový dopravce na CheckMyBus z do Vitoria-Gasteiz Letiště Srovnání všech poskytovatelů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 662 842 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Bayonne do města Vitoria-Gasteiz Letiště fakta o autobusech

Nejlevnější autobus180,52 Kč
Nejrychlejší autobus1h 15m
Nejstarší autobus8:10
Nejnovější autobus22:00
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost123,0 km
Autobusové společnostiALSA, Eurolines Suisse, Nexcon, La Burundesa, Transportes PESA, CONDA, La Unión, FlixBus
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Bayonne do Vitoria-Gasteiz Letiště. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Bayonne a Vitoria-Gasteiz Letiště, jakož i alternativní způsoby dopravy.
Dnes
Zítra
11.07
12.07
13.07
14.07
  • ALSA
    22:00
    San Sebastian
    Doba trvání 1h 20m
    23:20
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od180,52 Kč
  • Eurolines Suisse
    8:10
    San Sebastian central bus station
    Doba trvání 1h 20m
    9:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od180,52 Kč
  • Nexcon
    20:30
    San Sebastian
    Doba trvání 1h 45m
    22:15
    Vitoria-Gasteiz central bus station
    od186,93 Kč
  • La Burundesa
    13:00
    Pamplona - Central bus station
    Doba trvání 1h 45m
    14:45
    Vitoria-Gasteiz central bus station
    od228,33 Kč
  • La Burundesa
    20:00
    Pamplona - Central bus station
    Doba trvání 1h 45m
    21:45
    Vitoria-Gasteiz central bus station
    od228,33 Kč
  • Transportes PESA
    22:00
    San Sebastian central bus station
    Doba trvání 1h 15m
    23:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od344,49 Kč
  • CONDA
    12:10
    Bayonne - Place de la Liberté
    Doba trvání 3h 20m
    15:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od395,23 Kč
  • La Unión
    18:00
    Pamplona - Central bus station
    Doba trvání 2h 0m
    20:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od417,93 Kč
  • FlixBus
    11:10
    Bayonne - Place des Basques
    Doba trvání 2h 35m
    13:45
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od427,01 Kč
  • Renfe
    14:53
    Bayonne
    Doba trvání 3h 14m
    18:07
    Vitoria-Gasteiz
    od216,31 Kč
  • Renfe
    15:09
    San Sebastian
    Doba trvání 1h 33m
    16:42
    Vitoria-Gasteiz
    od233,67 Kč
  • BlaBlaCar
    19:00
    San Sebastian
    Doba trvání 1h 20m
    20:20
    Vitoria-Gasteiz
    od106,82 Kč
  • BlaBlaCar
    17:20
    San Sebastian
    Doba trvání 1h 0m
    18:20
    Bilbao
    od106,82 Kč
  • BlaBlaCar
    10:00
    Pamplona
    Doba trvání 1h 10m
    11:10
    Vitoria-Gasteiz Letiště
    od133,52 Kč
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Vitoria-Gasteiz Letiště do Bayonne. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Vitoria-Gasteiz Letiště a Bayonne, jakož i alternativní způsoby dopravy.
  • ALSA
    20:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 1h 10m
    21:25
    San Sebastian
    od180,52 Kč
  • Eurolines Suisse
    7:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 1h 15m
    8:45
    San Sebastian central bus station
    od180,52 Kč
  • Eurolines Suisse
    8:45
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 1h 20m
    10:05
    San Sebastian central bus station
    od180,52 Kč
  • La Burundesa
    9:15
    Vitoria-Gasteiz central bus station
    Doba trvání 1h 45m
    11:00
    Pamplona - Central bus station
    od228,33 Kč
  • La Burundesa
    15:15
    Vitoria-Gasteiz central bus station
    Doba trvání 1h 45m
    17:00
    Pamplona - Central bus station
    od228,33 Kč
  • BlaBlaBus
    4:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 2h 40m
    6:55
    Bayonne - central station
    od240,34 Kč
  • FlixBus
    16:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 2h 40m
    18:55
    Bayonne - Place des Basques
    od266,78 Kč
  • Transportes PESA
    22:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 1h 20m
    23:20
    San Sebastian central bus station
    od344,49 Kč
  • La Unión
    18:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Doba trvání 2h 0m
    20:00
    Pamplona - Central bus station
    od417,93 Kč
  • Renfe
    9:12
    Vitoria-Gasteiz
    Doba trvání 1h 41m
    10:53
    San Sebastian
    od181,59 Kč
  • Renfe
    21:24
    Vitoria-Gasteiz
    Doba trvání 1h 33m
    22:57
    San Sebastian
    od194,94 Kč
  • Renfe
    9:12
    Vitoria-Gasteiz
    Doba trvání 2h 10m
    11:22
    Bayonne
    od197,61 Kč
  • Renfe
    11:51
    Vitoria-Gasteiz
    Doba trvání 2h 22m
    14:13
    Bayonne
    od269,72 Kč
  • BlaBlaCar
    12:20
    Bilbao
    Doba trvání 1h 20m
    13:40
    San Sebastian
    od106,82 Kč
  • BlaBlaCar
    14:10
    Bilbao
    Doba trvání 1h 30m
    15:40
    San Sebastian
    od106,82 Kč
  • BlaBlaCar
    17:10
    Bilbao
    Doba trvání 1h 20m
    18:30
    San Sebastian
    od106,82 Kč
  • BlaBlaCar
    20:30
    Vitoria-Gasteiz
    Doba trvání 1h 10m
    21:40
    San Sebastian
    od106,82 Kč
Chcete jet autobusem z Bayonne na Vitoria-Gasteiz Letiště nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Bayonne a Vitoria-Gasteiz Letiště a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Vitoria-Gasteiz Letiště do Bayonne na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Bayonne a na Vitoria-Gasteiz Letiště, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Vitoria-Gasteiz Letiště i alternativní cílové destinace z Bayonne.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Bayonne a cíl Vitoria-Gasteiz Letiště. Pokud si přejete transport opačným směrem, z Vitoria-Gasteiz Letiště do Bayonne, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Vitoria-Gasteiz Letiště do Bayonne zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Bayonne na Vitoria-Gasteiz Letiště vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Bayonne a Vitoria-Gasteiz Letiště

Zastávky
Antezana de Foronda Entitatea , 01196 Vitoria-Gasteiz Letiště (Španělsko)

Bayonne a Vitoria-Gasteiz Letiště v porovnání

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.