Autobusy z A Coruña do Estebánez de la Calzada a zpět

CheckMyBus nabídne přímo a rychle nejvýhodnějšího autobusového dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 662 496 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z A Coruña do Estebánez de la Calzada

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    20:15
    A Coruña
    Doba trvání 2h 50m
    23:05
    Estebánez de la Calzada
    od453,98 Kč
Momentálně nemáme meziměstské autobusy z Estebánez de la Calzada do A Coruña. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spojení poblíž města Estebánez de la Calzada a A Coruña, jakož i alternativní způsoby dopravy.
  • Eurolines Suisse
    5:15
    Ponferrada central bus station
    Doba trvání 1h 40m
    6:55
    Lugo central bus station
    od254,23 Kč
  • Eurolines Suisse
    12:00
    Ponferrada central bus station
    Doba trvání 1h 30m
    13:30
    Lugo central bus station
    od254,23 Kč
  • ALSA
    5:15
    Ponferrada central bus station
    Doba trvání 2h 45m
    8:00
    A Coruña - Plaza de Ourense
    od458,79 Kč
  • ALSA
    5:50
    Ponferrada central bus station
    Doba trvání 2h 55m
    8:45
    A Coruña - Plaza de Ourense
    od458,79 Kč
  • ALSA
    16:00
    Ponferrada central bus station
    Doba trvání 3h 0m
    19:00
    A Coruña - Plaza de Ourense
    od458,79 Kč
  • ALSA
    19:00
    Ponferrada central bus station
    Doba trvání 3h 0m
    22:00
    A Coruña - Plaza de Ourense
    od458,79 Kč
  • ALSA
    8:50
    Ponferrada central bus station
    Doba trvání 2h 45m
    11:35
    A Coruña - Central Bus Station
    od461,72 Kč
  • ALSA
    16:45
    León central bus station
    Doba trvání 3h 45m
    20:30
    Lugo central bus station
    od484,96 Kč
  • ALSA
    12:30
    León central bus station
    Doba trvání 5h 0m
    17:30
    Lugo central bus station
    od509,26 Kč
  • ALSA
    9:30
    León central bus station
    Doba trvání 5h 10m
    14:40
    Lugo central bus station
    od513,80 Kč
  • Renfe
    18:53
    Ponferrada
    Doba trvání 3h 5m
    21:58
    Santiago de Compostela Letiště
    od563,47 Kč
  • BlaBlaCar
    9:00
    Ponferrada
    Doba trvání 1h 20m
    10:20
    Lugo
    od186,93 Kč
  • BlaBlaCar
    19:40
    León
    Doba trvání 2h 20m
    22:00
    Lugo
    od213,64 Kč
  • BlaBlaCar
    21:40
    León
    Doba trvání 2h 30m
    0:10
    Lugo
    od267,05 Kč
  • BlaBlaCar
    12:10
    Ponferrada
    Doba trvání 2h 40m
    14:50
    Santiago de Compostela Letiště
    od267,05 Kč
Chcete jet autobusem z A Coruña do Estebánez de la Calzada nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi A Coruña a Estebánez de la Calzada a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Estebánez de la Calzada do A Coruña na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v A Coruña a Estebánez de la Calzada, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Estebánez de la Calzada, alternativní destinace z A Coruña, a také nejoblíbenější letištní transfery z A Coruña a Estebánez de la Calzada.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu A Coruña a cíl Estebánez de la Calzada. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Estebánez de la Calzada do A Coruña, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Estebánez de la Calzada do A Coruña.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy A Coruña – Estebánez de la Calzada vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z A Coruña do Estebánez de la Calzada.

Zastávky Autobusem A Coruña a Estebánez de la Calzada

Zastávky
LE-6427 , 24288 Estebánez de la Calzada (Španělsko)

A Coruña a Estebánez de la Calzada v porovnání

133,52 Kč
120,17 Kč
A Coruña
Estebánez de la Calzada
Jízda taxíkem je ve městě A Coruña 10% dražší než ve městě Estebánez de la Calzada.
34,72 Kč
30,71 Kč
A Coruña
Estebánez de la Calzada
Autobusová jízdenka je ve městě A Coruña 12% dražší než ve městě Estebánez de la Calzada.
53,41 Kč
53,41 Kč
A Coruña
Estebánez de la Calzada
Velké pivo je ve městě A Coruña 0% dražší než ve městě Estebánez de la Calzada.
10,68 Kč
20,03 Kč
A Coruña
Estebánez de la Calzada
Láhev vody je ve městě A Coruña 47% levnější než ve městě Estebánez de la Calzada.
253,69 Kč
216,92 Kč
A Coruña
Estebánez de la Calzada
Hlavní jídlo je ve městě A Coruña 15% dražší než ve městě Estebánez de la Calzada.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.