calendar
Rozšířené hledání
541 Poskytovatelů – 1 112 832 Spojení

Dálkový autobus z a do Nimes

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus z a do Nimes

Dálkové autobusové linky z Nimes

Jízdní øád informace Nimes
O odjezdu: 19. února 2017

 Čas odjezduZastávkaAutobus doPoskytovatel 
 
13:10
Nimes Parking Relais Parnasse
Paris
FlixBus
 
 
Zastávky:
Nimes → Paris
 
  
 
13:30
Nimes Parking Relais Parnasse
Grenoble
FlixBus
 
 
Zastávky:
Nimes → Grenoble
 
  
 
14:25
Nimes Parking Relais Parnasse
Lyons
OUIBUS
 
 
Zastávky:
Nimes → Lyons
 
  
 
15:15
Nimes Parking Relais Parnasse
Barcelona
Eurolines Spain
 
 
Zastávky:
Nimes → Barcelona
 
  
 
15:45
Nimes
Praha
Eurolines Czech Republic
 
 
Zastávky:
Nimes → Praha
 
  
 později 

Dálkové autobusové linky do Nimes

Jízdní øád informace Nimes
O pøíjezdu: 19. února 2017

 Čas příjezduZastávkaAutobus zPoskytovatel 
 
18:00
Nimes Parking Relais Parnasse
Aix-en-Provence
FlixBus
 
 
Zastávky:
Aix-en-Provence → Nimes
 
  
 
18:40
Nimes Parking Relais Parnasse
Aix-en-Provence
FlixBus
 
 
Zastávky:
Aix-en-Provence → Nimes
 
  
 
19:15
Nimes Parking Relais Parnasse
Barcelona
Eurolines Spain
 
 
Zastávky:
Barcelona → Nimes
 
  
 
21:15
Nimes Parking Relais Parnasse
Besançon
FlixBus
 
 
Zastávky:
Besançon → Nimes
 
  

Nimes: Autobusové zastávky a ústøední autobusová nádraží

  • Nimes
    Avenue Feuchères 18 Nimes
  • Nimes - central bus station
    Rue Sainte-Félicite 16, 30000 Nimes
  • Nimes Parking Relais Parnasse
    Avenue du Languedoc 77, 30900 Nimes
  • Nimes Total
    Rue John Mac Adam 275, 30900 Nimes