calendar
Rozšířené hledání
509 Poskytovatelů – 1 155 594 Spojení

Dálkový autobus z a do Leeds

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus z a do Leeds

Dálkové autobusové linky z Leeds

Jízdní øád informace Leeds
O odjezdu: 17. ledna 2017

 Čas odjezduZastávkaAutobus doPoskytovatel 
 
15:00
Leeds Central Bus Station
Harewood
National Express
 
 
Zastávky:
Leeds → Harewood
 
  
 
15:00
Leeds Central Bus Station
Londýn
Eurolines UK
 
 
Zastávky:
Leeds → Londýn
 
  
 
15:05
Leeds Central Bus Station
Leeds
Eurolines UK
 
 
Zastávky:
LeedsLeeds University
 
  
 
15:10
Leeds University
Bradford
Eurolines UK
 
 
Zastávky:
Leeds → Bradford
 
  
 
15:15
Leeds Central Bus Station
Harewood
National Express
 
 
Zastávky:
Leeds → Harewood
 
  
 později 

Dálkové autobusové linky do Leeds

Jízdní øád informace Leeds
O pøíjezdu: 17. ledna 2017

 Čas příjezduZastávkaAutobus zPoskytovatel 
 
15:30
Leeds Central Bus Station
Bradford
Eurolines UK
 
 
Zastávky:
Bradford → Leeds
 
  
 
15:35
Leeds Central Bus Station
Harewood
National Express
 
 
Zastávky:
Harewood → Leeds
 
  
 
16:00
Leeds Central Bus Station
Sheffield
megabus
 
 
Zastávky:
Sheffield → Leeds
 
  
 
16:00
Leeds Central Bus Station
Harrogate
National Express
 
 
Zastávky:
Harrogate → Leeds
 
  
 
16:05
Leeds Central Bus Station
Bradford
Eurolines UK
 
 
Zastávky:
Bradford → Leeds
 
  
 později 

Leeds: Autobusové zastávky a ústøední autobusová nádraží

  • Leeds - Corn Exchange
    Call Lane, LS1 7BR Leeds
    Leeds - Corn Exchange
  • Leeds - Great Wilson Street
    Great Wilson Street, LS11 Leeds
    Leeds - Great Wilson Street
  • Leeds - Headingley
    Otley Road, LS16 5JY Leeds
    Leeds - Headingley
  • Leeds - Moortown
    Harrogate Road, LS17 7AB Leeds
    Leeds - Moortown
  • Leeds Central Bus Station
    New York St, Leeds Leeds
    Leeds Central Bus Station
  • Leeds University
    Woodhouse Lane 174, LS2 9HB Leeds
    Leeds University