calendar
Rozšířené hledání
541 Poskytovatelů – 1 388 147 Spojení

Dálkový autobus z a do Leeds

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus z a do Leeds

Dálkové autobusové linky z Leeds

Jízdní øád informace Leeds
O odjezdu: 28. března 2017

 Čas odjezduZastávkaAutobus doPoskytovatel 
 
13:40
Leeds Central Bus Station
Bradford
National Express
 
 
Zastávky:
Leeds → Bradford
 
  
 
13:40
Leeds Central Bus Station
Manchester
megabus
 
 
Zastávky:
Leeds → Manchester
 
  
 
13:45
Leeds Central Bus Station
Swindon
National Express
 
 
Zastávky:
Leeds → Swindon
 
  
 
13:45
Leeds Central Bus Station
Loughborough
Eurolines UK
 
 
Zastávky:
Leeds → Loughborough
 
  
 
13:50
Leeds Central Bus Station
Dundee
megabus
 
 
Zastávky:
Leeds → Dundee
 
  
 později 

Dálkové autobusové linky do Leeds

Jízdní øád informace Leeds
O pøíjezdu: 28. března 2017

 Čas příjezduZastávkaAutobus zPoskytovatel 
 
14:22
Leeds Central Bus Station
Harewood
National Express
 
 
Zastávky:
Harewood → Leeds
 
  
 
14:35
Leeds Central Bus Station
Bradford
Eurolines UK
 
 
Zastávky:
Bradford → Leeds
 
  
 
14:37
Leeds Central Bus Station
Harrogate
National Express
 
 
Zastávky:
Harrogate → Leeds
 
  
 
14:52
Leeds Central Bus Station
Harewood
National Express
 
 
Zastávky:
Harewood → Leeds
 
  
 
14:57
Leeds Central Bus Station
York
National Express
 
 
Zastávky:
York → Leeds
 
  
 později 

Leeds: Autobusové zastávky a ústøední autobusová nádraží

  • Leeds - Corn Exchange
    Call Lane, LS1 7BR Leeds
  • Leeds - Great Wilson Street
    Great Wilson Street, LS11 Leeds
  • Leeds - Headingley
    Otley Road, LS16 5JY Leeds
  • Leeds - Moortown
    Harrogate Road, LS17 7AB Leeds
  • Leeds Central Bus Station
    New York St, Leeds Leeds
  • Leeds University
    Woodhouse Lane 174, LS2 9HB Leeds