calendar
Rozšířené hledání
541 Poskytovatelů – 1 112 842 Spojení

Dálkový autobus z a do Leeds

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus z a do Leeds

Dálkové autobusové linky z Leeds

Jízdní øád informace Leeds
O odjezdu: 19. února 2017

 Čas odjezduZastávkaAutobus doPoskytovatel 
 
7:45
Leeds Central Bus Station
Nottingham
Eurolines UK
 
 
Zastávky:
Leeds → Nottingham
 
  
 
7:45
Leeds Central Bus Station
Birmingham - Letiště
National Express
 
 
Zastávky:
Leeds → Birmingham - Letiště
 
  
 
7:55
Leeds Central Bus Station
Bradford
Eurolines UK
 
 
Zastávky:
Leeds → Bradford
 
  
 
8:00
Leeds Central Bus Station
Sheffield
megabus
 
 
Zastávky:
Leeds → Sheffield
 
  
 
8:05
Leeds Central Bus Station
Fort William
Eurolines UK
 
 
Zastávky:
Leeds → Fort William
 
  
 později 

Dálkové autobusové linky do Leeds

Jízdní øád informace Leeds
O pøíjezdu: 19. února 2017

 Čas příjezduZastávkaAutobus zPoskytovatel 
 
8:15
Leeds Central Bus Station
Bradford
National Express
 
 
Zastávky:
Bradford → Leeds
 
  
 
8:20
Leeds Central Bus Station
Bradford
National Express
 
 
Zastávky:
Bradford → Leeds
 
  
 
8:25
Leeds Central Bus Station
Bradford
Eurolines UK
 
 
Zastávky:
Bradford → Leeds
 
  
 
8:50
Leeds Central Bus Station
Sheffield
National Express
 
 
Zastávky:
Sheffield → Leeds
 
  
 
8:56
Leeds Central Bus Station
York
National Express
 
 
Zastávky:
York → Leeds
 
  
 později 

Leeds: Autobusové zastávky a ústøední autobusová nádraží

  • Leeds - Corn Exchange
    Call Lane, LS1 7BR Leeds
  • Leeds - Great Wilson Street
    Great Wilson Street, LS11 Leeds
  • Leeds - Headingley
    Otley Road, LS16 5JY Leeds
  • Leeds - Moortown
    Harrogate Road, LS17 7AB Leeds
  • Leeds Central Bus Station
    New York St, Leeds Leeds
  • Leeds University
    Woodhouse Lane 174, LS2 9HB Leeds